Mirė “Morrisons” vadovas seras K. Morisonas

85-erių metų amžiaus seras Kenas Morisonas (Ken Morrison), ilgametis Didžiosios Britanijos prekybos tinklo “Morrisons” vadovas, mirė po trumpos ligos, skelbia BBC, remdamasi jo šeimos pranešimu.

K. Morisonas padėjo Didžiosios Britanijos prekybos centrų tinklui “Morrisons” išsiplėsti iš nedidelio maisto produktų prekybos tinklo į vieną didžiausių Jungtinės Karalystės mažmenininkių. Jis iš generalinio direktoriaus pareigų atsistatydino 2008 metais.

K. Morisonas ramiai mirė savo namuose, Šiaurės Jorkšyre, teigiama šeimos pranešime.

Seras K. Morisonas, žinoma, buvo unikali figūra Jungtinės Karalystės maisto produktų mažmeninės prekybos istorijoje, teigiama jo šeimos pranešime. Daugiau kaip pusę amžiaus jis buvo laikomas “varomąja jėga” “Morrisons” tinkle, kuris išaugo iš dviejų prekystalių”, teigiama pranešime.

“Bet mums jis buvo nepaprastai atsidavęs ir mylintis šeimos žmogus, įkvepiantis ir labai svarbus mūsų kasdieniame gyvenime, kaip ir versle. Jo energija ir ambicijos, guvus protas ir gilios žinios derėjo su nemeluotu domėjimusi artimaisiais”, rašo jo šeima.

Prekybos centrų tinklo “Morrsons” pranešime teigiama: “Seras Kenas buvo įkvepiantis mažmenininkas, kuris vadovavo “Morrissons” tinklui daugiau nei pusamžį… (Jo) pasiges tūkstančiai jo dabartinių bei buvusių kolegų, kurių didelė dalis per daugelį metų tapo jo artimais asmeniniais bičiuliais”.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus