Moteris Nė Nesuprato, Kad Ją Išprievartavo: Nepajutusi Jokio Malonumo, Kreipėsi Į Policiją

Vos 22-ejų sulaukęs britas Nathanas Williamsas apkaltintas išprievartavimu. Teismas pripažino vyrą kaltu, jam paskirta beveik 8 metų laisvės atėmimo bausmė.

Moteris, kurios tapatybės dėl teisinių priežasčių atskleisti negalima, pasakojo, kad ji su draugėmis išgėrinėjo klube, kur susipažino su N. Williamsu. Vakarui einant į pabaigą, pora esą nuvyko pas moterį į namus. Teigiama, kad jie iš karto nuėjo miegoti, o moteris ant sofos užmigo su visais drabužiais.

Visgi naktis nebuvo labai rami, mat nukentėjusioji vidurnaktį prabudo nuo didžiulio genitalijų skausmo ir nesuprato, kas vyksta. Pamačiusi iš kambario išeinantį vyrą, ji suvokė, kad buvo išprievartauta, tačiau jokio malonumo nepajautė.

Kitą rytą moteris iš karto kreipėsi į policiją ir parašė pareiškimą dėl seksualinio priekabiavimo ir prievarta atlikto lytinio akto.

Moters advokatas sakė, kad sukrėsta įvykio, nukentėjusioji kasdien plauna lovą, ant kurios įvykdytas nusikaltimas, stipriu baltojo acto ir vandens mišiniu, taip stengdamasi panaikinti visus skausmingos nakties prisiminimus.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus