N. Bunkė prabilo apie dėmesį iš naujojo širdies draugo: tai visada daro įspūdį

Dar praėjusių metų rudenį žiniasklaidoje pasirodė pirmieji pranešimai apie tai, jog dainininkės Natalijos Bunkės širdis ir vėl užimta. Moteris išlieka paslaptinga ir gerbėjams neatskleidžia, kas yra jos dabartinis širdies draugas, – savo asmeninį gyvenimą šįkart ji laiko paslaptyje. Vis dėlto akivaizdu, kad N. Bunkė – itin laiminga, o simpatija negaili jai nuoširdaus dėmesio.

Pati N. Bunkė taip pat nesidrovi vyrams parodyti dėmesio, kai tam yra proga. Štai atlikėjui Vytautui Šiškauskui dainininkė yra padovanojusi didžiulį glėbį rožių. „Jam suėjo 60 metų, o net 40 iš jų jis yra scenoje. Tai išvis 100, dėl to ir 100 rožių“, – savo poelgį naujienų portalui Alfa.lt paaiškino ji.

Pasirodo, jog moteris nevengia gėlėmis palepinti vyrų ir dažniau: „Jeigu yra už ką, tai ir dovanoji. Vyrams gėles dovanoju retai, bet scenos žmonėms, o ypač – vyrams, kodėl gi ne?“

Daugybę talentų turinti moteris ir pati kuria puokštes bei namų puošybos elementus. Tačiau nors ir pati dirba su gėlėmis, N. Bunkė pripažino, kad jai įspūdį vis tiek daro tos, kurias gauna iš mylimojo. „Tai – juk dėmesys, o dėmesys visada daro įspūdį“, – šypsojosi ji.

Paklausta, ar širdies draugas ją dažnai lepina gėlėmis, N. Bunkė neslėpė: „Taip. Ne kiekvieną dieną, bet tikrai dažnai.“

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus