Narkomanė prarado sūnaus globą ir buvo ant mirties slenksčio: supratusi klaidas, apvertė gyvenimą aukštyn kojomis

Praėjo jau metai, kai buvo paviešinta siaubinga nuotrauka, kurioje vaizduojama narkotikų perdozavusi moteris, sėdinti automobilyje, kol jos mažametis vaikas įkalintas ant galinės sėdynės. 26-erių Erika Hurt iš Amerikos vos per naktį virto panieką ir pasibjaurėjimą internautams keliančiu žmogumi.

Tąkart policijos pareigūnai užfiksavo ją be sąmonės gulinčią automobilyje, kai mažas kūdikis, pasodintas ant galinės sėdynės, verkė nesustodamas. Ji greitai buvo apkaltinta nesirūpinimu vaiku bei narkotikų platinimu. Erikos sūnui tebuvo 10 mėnesių, kai jo globa iš motinos buvo atimta ir perduota senelei. Vargšė moteris tuo metu vadavosi nuo priklausomybės, mat medikai jai pasakė, kad jei nenustos vartoti heroino, paprasčiausiai mirs.

ONE YEAR SOBER!!!I've seriously debated for the past month, on whether I should repost such a painful picture…

Posted by Erika Hurt on Laupäev, 21. oktoober 2017

Šį kartą Erika dalijasi džiugiomis žiniomis. Moteris paskelbė, kad visus metus jos kraujas ir sąžinė yra visiškai švarūs. Ji pagaliau atgavo sūnaus globą ir ėmė garsiai kalbėti apie priklausomybę nuo narkotikų, taip bandydama padėti ir kitiems nuo to kenčiantiems žmonėms.

„Turiu didelę grupę mane palaikančių žmonių, kurie kiekvieną dieną man padeda išlikti švariai ir neapsvaigusiai“, – savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje rašė ji.

Ji mano, kad kiekvienas nuo narkotikų priklausomas žmogus turėtų pasistengti ne tik dėl savo gyvybės, bet ir dėl aplinkinių laimės.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus