Naudokite šį vitaminą ir visą vasarą nereikės jaudintis dėl uodų

Jūs tikrai esate naudoję purškalus nuo odų, kad išvengtumėte nemalonių niežtinčių įkandimų, tačiau tie purškalai pilni toksiškų chemikalų, galinčių sukelti žalingus šalutinius poveikius. Tad namų gamybos priemonės nuo uodų yra daug geresnis pasirinkimas, nes jos yra saugios ir veiksmingos.

Portalas healthyfoodhouse.com rašo, kad pagrindiniai kaltininkai, pritraukiantys uodus, yra tam tikri kvapai. Žmonės, odos paviršiuje turintys didelę steroidų ar cholesterolio koncentraciją ir tie, kurie gamina tam tikras rūgštis, pavyzdžiui, šlapimo, yra labiau mėgstami uodų.

Mokslininkų teigimu, žmonės, kurie išskiria didesnius anglies dioksido kiekius, taip kaip nutukę žmonės ar nėščiosios, pritraukiau daugiausiai uodų.

Taip pat žmonės išskiria daugiau anglies dioksido, kai jie spardo lauke kamuolį nei kai jie sėdi prie laužo.

Tad kaipgi apsisaugoti nuo šių įkyrių kenkėjų?

 Vitaminas B1

Tyrimai parodė, kad vitaminas B1 (tiaminas), kuris yra vandenyje tirpus vitaminas, reikalingas tinkamai organizmo funkcijai, gali padidinti žmogaus imuninę sistemą ir kovoti su stresu. Šis vitaminas gali būti randamas tokiame maiste kaip lapiniai kopūstai, kiti kopūstai, brokoliai, svogūnai, špinatai, žalieji žirneliai, baklažanai, saulėgrąžų sėklos. Jei šio vitamino jūsų kūne bus didelis kiekies, jis pagamins nepatrauklų uodams kvapą ir jie jumis nebesidomės.

Receptas

Taip pat pateikiame namų gamybos purškalo nuo uodų receptą – jums tereikės organinio obuolių acto ir šviežių petražolių.

 Štai kaip jį paruošti:

Į grūstuvą įdėkite saujelę petražolių ir 120 ml obuolių acto. Sugrūskite ingridientus ir palikite šį tirpalą kelioms valandoms. Tada mišinį nukoškite ir įpilkite jį į purškiamąjį buteliuką. Jei norite, galite pridėti kelis lašus jūsų mėgstamo eterinio aliejaus, kad suteiktumėte mišiniui malonaus kvapo.

Išsipurškite mišiniu visa kūną, nes jis yra visiškai saugus ir nesukelia jokio šalutinio poveikipo. Vėliau šį namų gamybos purškalą galite laikyti šaldytuve ir toliau naudoti.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus