Nauja tarptautine Diju daina

Po kelių mėnesių pertraukos ir veiklos perstruktūravimo, grupė Dijos pristato naują dainą. Naujoji daina sulaukus populiaraus atsako Anglijoje, netrukus pradės groti radijuje, prisijungus reperiui Passmark ir smuikininkui Oktam Violini, pagaliau atkeliauja į Lietuvą.

Muzika ir žodžiai kurti Sasha Song, todėl projektas yra visiškai tarptautinis, ir tai yra pirmas naujos veiklos vaisius, Dijos pradeda dainuoti angliškai. Kaip jau matoma, vaisius prinoko sėkmingai, kadangi sulaukė pripažinimo Jungtinėje Karalystėje. Šiandien galime drąsiai pasakyti- mes kitokios.

Kaip ir daugelio grupių pradžioje, buvo nesklandumų, tačiau mes nepasiduodame ir žengiame į priekį, tobulėjame su kiekvienų žingsnių.

Paskutinių metų susilaukėmė pripažinimo Jungtinėje Karalystėje, ateinančias dvi dainas irašinėsime Olandijoje. O šiai dienai norime pasidžiaugti ir pasidalinti tarptautinių mūsų darbų, ir pristatome mūsų daina Whatever Works. Didelis ačiū fotografei Laura Vi Photography už gražų dainos apipavidalinima, nors ši daina ateityje turės ir tarptautinį klipą. Gero klausymo brangieji.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus