Naujagimio nužudymu įtariama motina suimta dviem mėnesiams

Vilniuje suimta dviejų vaikų motina, įtariama nužudžiusi naujagimį. Jo kūnas rastas beveik po mėnesio, po gimdyvės lova, praneša LNK žinios.

Dvidešimt šešerių moteris augina dvi mažametes dukras. Neoficialiais duomenimis, trečio vaiko ji nenorėjo ir planavo palikti jį Antakalnio ligoninėje. Ten yra vadinamasis „Gyvybės langelis“. Apie nėštumą moteris nieko nesakė nei vaiko tėvui, su kuriuo jau nedraugauja, nei savo tėvams, pas kuriuos gyvena. Ten dar sausio dvidešimt ketvirtąją slapta pagimdė trečią vaiką. Neaišku, ar jis buvo gyvas. Kai gimdyvė atsipeikėjo, naujagimis jau buvo atšalęs. Moteris sudėjo palaikus į maišą ir ketino užkasti, kai praeis įšalas.

Prokuroras prašė suimti moterį trims mėnesiams, bet teismas skyrė trumpesnę sankciją: „Teismas iš dalies tenkino prokuroro pareiškimą. Nustatė vieną pagrindą, kurio buvo prašoma skirti suėmimą, tai kad įtariamoji gali bėgti slėptis ir skyrė kardomąjį suėmimą 2 mėn. laikotarpiu“.

Pasak prokuroro, pastaruoju metu moteris niekur nedirbo ir nesimokė. Seniau neilgai dirbo kebabinėje. Ji jau buvo pakliuvusi į teisėsaugos akiratį.

Įtariamoji sulaikyta penktadienį, kai Dvarčionyse gyvenantys tėvai policijai pranešė, kad tvarkydami kambarį po dukters lova rado į maišą įdėtus naujagimio palaikus. Moters jau dvi savaites nebuvo namie. Po kelių valandų policija ją surado besisvečiuojančią pas draugę. Kad ji laukėsi niekas nepastebėjo.

3

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus