Naujuoju Lietuvos krepšinio rinktinės treneriu tapo Dainius Adomaitis

Lietuvos vicečempiono Klaipėdos “Neptūno” vyriausiasis treneris Dainius Adomaitis paskirtas Lietuvos rinktinės strategu. 42-ejų metų krepšinio specialistą antradienį Kaune vykusiame Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) posėdyje palaikė net 10 iš 14 Vykdomojo komiteto narių.

Balsavimo teisę rinkimuose turėjo Arvydas Sabonis, Mindaugas Špokas, Algimantas Statys Anužis, Mindaugas Plūkas, Remigijus Milašius, Remigijus Štaras, Darius Gudelis, Rasa Mikaitytė, Audra Ginelevičienė, Martynas Račkauskas, Rimantas Cibauskas, Kęstutis Pilipauskas ir Vydas Gedvilas.

“Džiaugiamės, kad Dainių Adomaitį paskyrė Lietuvos rinktinės vyriausiuoju treneriu. Tai didžiulė garbė Klaipėdos klubui ir mūsų miestui. Šis treneris išties nusipelnė tokio pasitikėjimo – praėjusį sezoną atvedė “Neptūną” į istorines aukštumas – tapome Lietuvos vicečempionais, pirmieji iš Lietuvos krepšinio lygos (LKL) klubų, neskaitant Kauno “Žalgirio”, pusfinalyje įveikę Vilniaus “Lietuvos rytą”. Pasiteisino klubo sprendimai, vizijos ir požiūris į ateitį, kai nusprendėme į savo komandą pasikviesti Dainių Adomaitį ir su juo pasirašyti ilgalaikę sutartį. Juk D. Adomaitis antrus metus iš eilės pripažintas geriausiu LKL treneriu. Džiaugiamės, kad “Neptūnas” tapo tuo klubu, kuris ruošia, padeda atsikleisti ne tik perspektyviausiems žaidėjams, bet ir gabiems treneriams”, – kkneptunas.lt svetainei kalbėjo “Neptūno” klubo direktorius Osvaldas Kurauskas.

Tarp kandidatų treniruoti Lietuvos rinktinę buvo minimi Šarūnas Jasikevičius ir Rimas Kurtinaitis.

Lietuvos moterų krepšinio rinktinės treneriu paskirtas Mantas Šernius.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus