Neva iš 5000-ųjų atkeliavęs vyras prabilo apie slaptus eksperimentus: parodė nuotrauką, kaip siaubingai viskas pasikeis

Pastaruoju metu internete vis dažniau plinta vaizdo įrašai, kuriuose įamžinti keliautojais laiku prisistatantys žmonės. Jie bando įtikinti visuomenę, kad kelionės laiku gan greitai taps įmanomos visiems, bei pažeria informacijos, kas neva nutiks ateityje.

Neseniai interneto vartotojus sudomino vyras, vardu Edvardas. Jis teigia, kad atkeliavo iš 5000-ųjų. Keistuolis pareiškė, jog 2004 m. dalyvavo slaptame eksperimente, dėl kurio ir pakliuvo į ateitį. Vyras netgi parodė fotografiją, kaip, pasak jo, atrodys Los Andželas po 3000 metų. Jis sakė, kad nuotrauka yra jam nutikusių dalykų įrodymas. Joje matyti, kad visas JAV miestas yra giliai po vandeniu. Visgi internautai negalėjo atsiginti minties, jog nuotrauka pakoreguota fotošopu.

Edvardo veidas, kaip ir kitų „keliautojų laiku“, yra paslėptas, o balsas pakeistas, kad būtų neįmanoma jo atpažinti. Vyro teigimu, žmonės 5000-aisiais gyvena milžiniškose medinėse platformose, nes ištirpę ledynai siaubingai pakėlė vandens lygį visame pasaulyje.

„Tai buvo neįtikėtina. Aš stovėjau ant didelės medinės platformos. Ten buvau ne tik aš. Visi gyvenamieji namai bei kiti pastatai buvo iš medžio. Vėliau supratau, kad tai yra tas pats Los Anželas, tik po vandeniu“, – vaizdo įraše, paviešintame tinklalapyje „YouTube“, sakė Edvardas. Jis tikino, kad gyvenimo sąlygos pasikeitė dėl visuotinio atšilimo.

Praėjusią savaitę buvo paplitęs kito „keliautojo laiku“ interviu. Neva iš 2030 m. atkeliavęs Noah tikino, kad Martino Lutherio Kingo jaunesniojo dukra taps JAV prezidente, nors tada jai bus tik 21-eri. Dabar galioja įstatymas, kad prezidentu negali tapti jaunesni nei 35 metų žmonės, tačiau Noah tikino, kad viskas pasikeis.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus