Niekada nepagalvojau ir nežinau, kam dabar dėkoti, bet šie metai man ypač sėkmingi

„Niekada nepagalvojau ir nežinau, kam dabar dėkoti, bet šie metai man ypač sėkmingi, visada norėjau dainuoti scenoje ne tik su grupe ar choru, bet ir vienas, kaip solo atlikėjas“ – sako savo debiutinę dainą pristatantis Ernestas Urbonas. (25) Daina „Kai būsi toli“ labai svarbus žingsnis pradedant solinę karjerą: „Su šia daina prasideda naujas etapas mano gyvenime. Pagaliau atsiriboju nuo veiklos vaikinų grupėje „Husarai“ ir tvirtu žingsniu žengiu į priekį su soline programa.“
„Taip – tai savotiška mano premjera !“
Projekto „Chorų karai“ dalyvis ir buvęs grupės Husarai  dainininkas  Ernestas Urbonas žengia pirmuosius žingsnius solo karjeroje ir pristato savo debiutinę – autorinę dainą “Kai būsi toli”.  Dainos žodžius parašė pats Ernestas, o muzikos ir aranžuotės reikalais darbavosi  profesionalas Karolis Šliažas.

Ne paslaptis, kad kartu su savo miesto choru „DeŽavu“ kurio generolė buvo ir yra Asta Pilypaitė, projekte „Chorų karai“ jie iškovojo pergalę.  Alytiškis Ernestas šiuo metu draugauja su stiliste Agne Stumbre ir prisipažįsta, kad dainos idėja gimė dėl atstumo ir ilgesio. – „Nors beveik neišsiskiriame, bet būna dienų kaip tyčia. Turbūt tai ir buvo vienas iš skrydžiu atgal į vilnių kurio metu nesuvaldžiau jausmų ir kartu su kylančiomis emocijomis parašiau žodžius, melodija galvoje sukosi ir norėjosi kažko pavasariško, atgyjančio ir kartu šilumos ilgęsį keliančio jausmo. Žodžius kuriuos parašiau veliau sudėliojau į muzikinį kurinį, kuriuo pirmiausia pasidalinau su mylimają. Dabar šypsausi ir noriu parodyti klausytojams jog jausmai gali įveikti visas kliūtis“.

„Jau senai esu scenoje, stovėdamas ant jos jaučiuosi puikiai, nėra jokio jaudulio, kai dainuoju, bet prieš lipant visada pergyvenu. Turiu puikų palaikymą iš artimųjų, draugų, o dabar žinoma ir iš savo mylimosios.“ Jaunasis atlikėjas dabar daug koncertuoja ir dirba kartu su sužadėtine Agne.
Londone daug koncertų šiuo metu turintis atlikėjas išduoda paslaptį, jog jau greitai galėsime išgirsti dar vieną dainą, kurią jis dainuos kartu su savo drauge Agne. Daug darbo įdėdamas čia Lietuvoje, jis kuria dainų žodžius, nori dirbti ir toliau stebinti savo klausytojus. Nors Ernestas anksčiau dainuodavo vadinamus „coverius“ klausytojų jis turėjo daugybe.

Naujoji daina yra svarbi Ernestui ir jis nori jog daina būtų įvertinta, nes sudėtas nuoširdus darbas sukūrė puikų skambesį, todėl rezultatu nori pasidalinti su visais savo klausytojais.

Niekada nepagalvojau ir nežinau, kam dabar dėkoti, bet šie metai man ypač sėkmingi

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus