Niujorke nukritus į upę sraigtasparniui žuvo penki žmonės

Niujorke sraigtasparniui sekmadienio vakarą nukritus į Rytų upę šalia Manhatano žuvo visi penki jo keleiviai, pranešė pareigūnai.

Raudonas sraigtasparnis, priklausantis turizmo verslo grupei „Liberty“, skraidino šešis žmones, įskaitant pilotą. Orlaivis nukrito į upę po 19 val. vietos (pirmadienį 1 val. Lietuvos) laiku šalia prabangaus Viršutiniojo Ist Saido rajono, ties 90-ąja gatve.

„Pilotas išsilaisvino, o kiti penki – ne“, – per trumpą spaudos konferenciją žurnalistams sakė ugniagesių departamento komisaras Danielis Nigro (Danielis Nigras).

„Mums buvo pranešta, kad visi penki žmonės tvirtai prisisegę diržais – juos teko perpjauti ir nuimti“, – pridūrė jis.

Policija nurodė, kad iš sraigtasparnio ištrūkusį pilotą išgelbėjo pro šalį plaukęs vilkikas.

Į nelaimės vietą atskubėję narai ištraukė keleivius, esant stipriai srovei ir žemai vandens temperatūrai. Du žmonės iš karto buvo pripažinti mirusiais, pridūrė D. Nigro. Trys kiti buvo išvežti į ligoninę kritinės būklės.

Anksti pirmadienį vienas Niujorko policijos departamento pareigūnas naujienų agentūrai „The Associated Press“, kad šie trys žmonės irgi mirė.

„Liberty“ organizuoja apžvalginius skrydžius virš Jungtinių Valstijų finansų sostinės. Pasak policijos viršininko Jameso O’Neillo (Džeimso O’Nilo), šįkart orlaivį buvo išsinuomoję fotografai.

Avarijos priežastis kol kas neaiški, bet vietos žiniasklaida pranešė, kad pilotas prieš pat sraigtasparniui nukrentant pasiuntė nelaimės signalą ir paminėjo variklio gedimą.

Įvykį tiria Nacionalinė transporto saugumo valdyba.

Viename vaizdo įraše, paskelbtame socialiniame tinkle „Twitter“, matyti, kaip raudonas sraigtasparnis smarkiai teškiasi į upę ir nuvirsta ant šono, o jo sraigtai plaka vandenį.

www.bns.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus