Pamatykite, legendinio Van Damme‘o dukrą: ji – iš koto verčianti tėvo kopija

Sunku rasti žmogų, kuris nežinotų kultinių veiksmo filmų aktoriaus Jean-Claude‘o Van Damme‘o (57). Per savo karjerą garsus vyras pelnė kovų menų eksperto titulą, o jo „virvutė“ su kojomis tarp dviejų automobilių tapo tikra sensacija, kurią bandė atkartoti daugelis.

Kalbant apie aktoriaus šeimą, posakis „Obuolys nuo obels netoli rieda“ čia puikiai tinka. Jo dukra Bianca Brigitte Van Damme (27) – tikra tėvelio kopija.

Mergina paveldėjo ne tik sceninius bei aktorinius savo tėčio gebėjimus, bet ir tvirtą ryžtą, o svarbiausia, turi polinkį į sportą. Legendinė tėčio „virvutė“ Biancai vieni juokai. Mergina daug sportuoja ir laikosi griežtų mitybos bei aktyvaus laisvalaikio taisyklių.

Nuo 7-erių metų tėvai merginą bandė mokyti kovos menų, tačiau Bianca pasirinko baletą. Vėliau, kiek paūgėjusi, 2012-aisiais, dabar aktorystės duoną kremtanti Bianca, buvo susižavėjusi greituoju čiuožimu.

„Užsiiminėjau greituoju čiuožimu, nes norėjau patekti į Olimpines, tačiau pradėjau daug keliauti, patyriau keletą traumų, todėl šią svajonę turėjau padėti į šalį“, – užsienio portalui metro.co.uk. buvo pasakojusi Bianca.

Šiandien legendinio aktoriaus dukra džiaugiasi ne tik sėkminga aktorės karjera (mergina net 6-iuose filmuose vaidino kartu su savo tėčiu), bet nepamiršta ir kitos savo aistros – sporto, todėl turėdama laisvesnį grafiką mergina dirba ir fitneso trenere.

„Noriu parodyti mažoms mergaitėms, kad net būdama sportiška – gali atrodyti moteriškai. Tu gali dailiai suglausti kojas, kuomet ištaigingai vakarieniauji ir tuo pačiu gali iškaršti kailį“, – savo veiklą komentuoja Bianca.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus