Pamiršo kelnes? Sūnų į mokyklą vedanti Kardashian gavo kritikos rykščių

Kardashianų šeimos narė Kourtney – tikras grožio etalonas. Tris vaikus turinčiai moteriai figūros pavydėti gali net paauglės. Tiesa, dėl savo stiliaus žvaigždė neretai susilaukia kritikos.
Neabejotinai dailią figūrą turinti moteris buvo išpeikta dėl netinkamo drabužių pasirinkimo. Sūnų į mokyklą vedančią Kourney užfiksavo paparacai, tad kalbos apie neskoningą įvaizdį pradėjo sklisti jau tą pačią dieną.
Nors portalai nė žodeliu neužsiminė apie nederamą aprangą, tai pastebėti nepasikuklino komentatoriai.
Ne vienas pastebėjo, kad moteris atrodo taip lyg būtų pamiršusi kelnes. Gana trumpą džemperį pasirinkusi Kourtney atidengė dailias kojas, tačiau toks įvaizdis griežtai nederamas šalia mokyklos įstaigų, tikino internautai.
„Atrodo taip lyg ji ką tik išbėgo iš namų ir pamiršo kelnes. Juk ji veda sūnų į pamokas, tai nepriimtina“, – kritikos rykščių negailėjo viena moteris.
K. Kardashian augina tris vaikus – sūnus Masoną ir Reigną Astoną bei dukrą Penelopę. Visų atžalų moteris susilaukė su ilgaamžiu draugu Scottu Disicku.
Pora su pertraukomis draugavo nuo 2006 metų, tačiau šiuo metu yra išsiskyrę.
Anksčiau dažnai apie vestuves kalbėjusi pora taip ir nesusituokė. 2015 m. vasarą partneriai galutinai pasuko skirtinais keliais.
1
2
3
4
5
6

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus