Pamišusi mama įtikino medikus, kad jos 8-erių sūnus serga vėžiu: vaikui atlikta 13 operacijų, o ji meldė žmones aukoti pinigų

34 metų Kaylene Bowen iš Teksaso įtikino medikus, kad jos 8-erių sūnus serga vėžiu, ir kvietė žmones aukoti, jog išsaugotų vaiko gyvybę. Istorijai iškilus aikštėn, žmonės ėmė piktintis, kaip medikai nesuprato, kad vaikas iš tiesų yra sveikas.

Berniukas Christopheris lankėsi net 300 ligoninių, patyrė 13 nereikalingų operacijų. Žmonės jam linkėjo sveikatos, stiprybės ir aukojo pinigų, kad šeimai pavyktų susimokėti už atliktas medicinines procedūras. Berniuko motina viešai apie tariamą vaiko ligą skelbė socialiniame tinkle „Facebook“.

Kaylene neseniai buvo areštuota. Jos apgavystė ir bereikalingas vaiko žalojimas laikomas nusikaltimu. Vaiko teisių apsaugos darbuotojai išsiaiškino, kad dvejus metus gydytas berniukas iš tiesų vėžiu nesirgo, tad pasidomėjo, ar motina turi psichikos sutrikimų.

Paaiškėjo, kad K. Bowen serga Miunhauzeno sindromu. Tai reiškia, jog ji priskiria nebūtas ligas žmogui, kad galėtų juo nepertraukiamai rūpintis. Berniuko tėvas užsienio naujienų portalui „NBC“ atskleidė, jog žmona ėmė keistai elgtis, vos gimus Christopheriui.

„Nuo mažų problemų ji perėjo iki įsitikinimo, kad vaikas miršta. Buvau šokiruotas, nes man atrodė, kad berniukas buvo visiškai sveikas. Jam net nereikėjo kažkokios papildomos priežiūros – jam viskas buvo gerai“, – kalbėjo tėvas.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus