Paparacai užfiksavo dainininkę R. Orą be makiažo: gerbėjai liko be žado

Niujorke su mylimuoju paparacų užtikta garsioji britų dainininkė Rita Ora, panašu, linksmai leidžia laiką.

R. Ora kartu su savo vaikinu Andrew Wattu jaučiasi ypač atsipalaidavusi – fotografijose dainininkė užfiksuota vilkinti kasdieniškus drabužius ir nė lašo makiažo.

Tiesa, sunku nepastebėti, kad garsiajai dainininkei makiažas tikrai nereikalingas – mergina atrodo puikiai. Rita ir Andrew atrodo švytintys ir įsimylėję.

Pasirodo, R. Ora kartu su vaikinu artėjančioms Kalėdoms apsipirkti skubėjo paskutinę minutę.

Pora užfiksuota prabangioje „Prada“ parduotuvėje, kurioje juos aptarnavo kaip VIP klientus.

Dvidešimt septynerių dainininkė vilkėjo juodus džinsus, rožinės spalvos marškinėlius ir mūvėjo juodos spalvos kepurę, o jos mylimasis dėvėjo spalvotą kostiumą ir akinius nuo saulės.

R. Ora ir A. Wattas susitikinėti pradėjo dar praeitais metais, skelbia užsienio naujienų portalas „The Sun“ . Pora pirmą kartą drauge paparacų užfiksuoti atostogaujantys Romoje.

Dvidešimt septynerių R. Oros vaikinas Andrew – muzikantas. Vaikinas anksčiau grojo amerikiečių roko grupėje „California Breed“.

2015 metais „California Breed“ nariai pasuko skirtingais keliais, todėl A. Wattas pradėjo prodiusuoti ir rašyti dainas. Muzikantas prisidėjo prie populiariosios „The DJ Snake“ ir Justino Bieberio dainos „Let me love you“ gimimo.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus