Pasakojimas: Moters karma – nesilaužk į uždarytas duris

Ateis laikas – visos durys atsivers.

Aš manau, kad jeigu kažkas ilgą laiką nevyksta jūsų gyvenime, nepaisant visų jūsų pastangų ir daugkartinių bandymų, reiškia, tai ir neturi įvykti. Bet kuriuo atveju, ne dabar. Arba ne su tuo žmogumi. Arba ne su ta darboviete. Ne šiomis aplinkybėmis. Taip jums bus geriau. Net jeigu tuo momentu skaudu, ir tai kas vyksta atrodo neteisinga, paskui, praėjus daugeliui metų jūs dėkosite gyvenimui, kad jis apsaugojo jus nuo dar didesnių kančių.

Kai man nepasisekdavo darbo pokalbiuose, aš liūdėdavau. Paskui išgirsdavau, kad, pavyzdžiui, toje kompanijoje personalo direktoriai keičiasi kas pusmetį. Kai vyriškis rodė dėmesį, skambino, rašė, bet nekvietė į pasimatymus, aš nesupratau kas darosi. Paskui paaiškėjo, kad jis gyvena su mergaite, jų santykiai neaiškūs ir migloti. Kai aš negalėjau išspręsti buto klausimo, aš pykau. Praėjus porai metų aš įsigijau dviejų kambarių butą vietoj vieno. Ir aš įsitikinusi, kad jei vyras ilgai nesiperša, o jūs visgi kelis metus jį spaudžiate, ilgalaikėje perspektyvoje laimės vistiek nebus.

Galbūt tai seniai žinoma tiesa – nesilaužti į uždarytas duris. Tačiau kiekvienas turi ją pajusti pats. Žengėte kelis žingsnius tikslo link – neišeina, reikia atsitraukti. Paleisti situaciją. Nukreipti dėmesį kažkur kitur. Galbūt paskui pakeisite veiksmų algoritmą , judėsite kita eiga  arba tikslo siekimo būdas taps nebeaktualus.

Ateis laikas – visos durys atsivers, jei jūs žinote, kur jums reikia. Arba neatsivers – jei jūsų laimei ir sveikatai bus geriau ten neiti.

šaltinis banka.varenie.life

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus