Paskutinis žiauraus vaikų žudiko noras nebuvo išpildytas: palaidotas taip, kaip nusipelnė

Vaikų žudiku vadinamas Ianas Brady mirė sulaukęs 79-erių. Nusikaltėlis mirė gegužę, tačiau palaidotas tik mažiau nei prieš savaitę. Visą tą laiką jo palaikai buvo slepiami nuo visuomenės. Aukščiausiasis Teismas nusprendė, kad žudikui net per laidotuves nereikia skirti ypatingo dėmesio, tad net jo paskutinis noras išpildytas nebuvo.

I. Brady kartu su bendrininke Myra Hindley (ji mirė kalėjime 2002-aisiais) kankino ir nužudė mažiausiai 5 vaikus. Jie juos sekdavo, kol pagrobdavo, o paskui seksualiai išnaudodavo, prieš nužudydami. XX amžiaus 6-ajame dešimtmetyje sučiuptiems nusikaltėliams buvo paskirta bausmė kalėti iki gyvos galvos.

Paskutinis I. Brady noras – kad per jo laidotuves grotų penktoji Hectoro Berliozo simfonijos „Fantastique“ dalis, tačiau ši garbė nusikaltėliui suteikta nebuvo. Per jo laidotuves nebuvo girdėti jokio garso. Teisėjai nusprendė, kad žudiko laidotuvės turi nebūti panašios į ceremoniją, tad gėlės ir fotografijos taip pat buvo draužiamos.

I. Brady buvo kremuotas, o jo pelenai suberti į urną. Ši buvo specialiai sukonstruota, kad ją būtų galima paskandinti jūroje, o vėliau ji ištirptų. Laidojimo vieta taip pat nebuvo atskleista.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus