Pasmerkė Kūdikį Ant Žemės Palikusią Mamą, Kol Paaiškėjo Tikra Priežastis

Ši 2016-aisiais metais užfiksuota nuotrauka per kelias dienas tapo sensacija. Joje užfiksuota oro uoste sėdinti ir telefonu besinaudojanti moteris, o šalia jos, ant žemės, guli kūdikis. Akimirką įamžinęs vyras išsityčiojo iš mamos, o nuotrauka sukėlė stulbinančią pasipiktinimo bangą.

Ji pasidalyta net 70 tūkstančių kartų, tad netrukus pasiekė ir įamžintą moterį. Liūdniausia, kad paaiškėjo tiesa, kuri visiškai neatitiko jai skirtų žodžių.

Nuotraukoje įamžinta Molly Lensing pasakoja, kad ją netrukus apipylė piktoms ir labai užgauliomis žinutės. „Žmonės rašė, kad tokias mamas, kaip aš, reikia deginti“, – liūdną patirtį prisimena moteris.

Kaip pati sako, skaudžiausia, kad žmonės ją nuteisė net nežinodami, kodėl ji paliko dukrytę ant žemės. Profesionali slaugė pasakoja, kad jos skrydis buvo atidėtas, tad jai su naujagimiu teko laukti daugiau nei 20 valandų. Per tą laiką moteriai nutirpo rankos, o ir vaikas jautėsi nepatogiai.

„Aš jį padėjau ant žemės, nes jam reikėjo išsitiesti ir pasitampyti“, – pasakoja moteris. Kadangi ji oro uoste buvo be kitų artimųjų, ji telefonu naudojosi tik tam, kad praneštų apie esamą situaciją. „Man plyšo širdis skaitant, ką žmonės apie mane galvoja“, – pasakojo Molly.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus