Paviešinti elektroniniai laiškai sudavė smūgį D. Bekhemo reputacijai

Didžiosios Britanijos kultūros ikona vadinamo Deivido Bekhemo (David Beckham) reputacijai buvo suduotas smūgis, kai paviešinti jo elektroniniai laiškai. Juose, panašu, futbolininkas plūdosi liedamas įniršį dėl to, kad nebuvo įšventintas į riterius, praneša naujienų agentūra AFP.

Teigiama, kad elektroniniuose laiškuose, kuriuos savo viešųjų ryšių komandai rašė po to, kai sužinojo, jog karalienė Elžbieta II (Elizabeth II) jo neįšventins „seru Deividu” dėl su jo mokesčių mokėjimu susijusių klausimų, buvęs Anglijos rinktinės kapitonas plūdosi necenzūriniais žodžiais.

Karjerą baigusio sportininko atstovas teigė, esą elektroniniai laiškai, kuriuos paskelbė futbolo pasaulio paslaptis viešinanti interneto svetainė „Football Leaks”, buvo pavogti programišių ir pataisyti taip, kad „tyčia sudarytų netikslų vaizdą”.

Penktadienį pasirodė pranešimai, esą buvęs „Manchester United” ir „Real Madrid” žaidėjas atsisakė į savo paties įsteigtą humanitarinės pagalbos fondą „7″ įnešti asmeninių lėšų bei mėgino pasiekti, kad jo rėmėjų patirtas išlaidas kompensuotų Jungtinių Tautų Vaikų fondas (UNICEF).

Dėl šių istorijų D. Bekhemas sulaukė žiniasklaidos ir kitų įžymybių kritikos. Pavyzdžiui, televizijos laidų vedėjas Pirsas Morganas (Piers Morgan) socialiniame tinkle „Twitter” parašė, kad ši informacija „kelia pasibjaurėjimą” ir atskeidė, kad D. Bekhemas yra „apgavikas”.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus