Pavojingo žudiko irštva: pamatykite, kur gyveno dešimtis žmonių nužudęs kraugerys

Prieš kelis mėnesius pasaulį sukrėtė žudynės viename Stambulo naktiniame klube.

Naktį iš gruodžio 31-osios į sausio 1-ąją prabangiame Stambulo „Reina“ naktiniame klube užpuolikas išžudė 39 žmones ir paspruko.

Apie sėkmingą Turkijos specialiųjų pajėgų operaciją pranešė šalies naujienų agentūra „Dogan“.

Uzbekas Abdulgadiras MašarIpovas buvo sulaikytas savo kirgizo draugo namuose Stambulo Esenjurto priemiestyje. Kartu su užpuoliku buvo jo 4 metų sūnus. Pareigūnai dar palyginus neseniai išplatino nuotraukas, kuriose užfiksuota, kur laikinai glaudėsi žudikas kraugerys. Keisčiausia tai, kad butas atrodo gana tvarkingai – lyg jame galėtų gyventi kokia nors nedidelė šeima.

Per operaciją taip pat sulaikytas vienas Kirgizijos pilietis ir trys moterys. Įtariamojo buvimo vieta nustatyta prieš tris dienas, tačiau tą laiką jis dar buvo stebimas norint nustatyti, su kuo jis palaiko ryšius. Pasak Turkijos žiniasklaidos, įtariamasis su žmona ir dviem vaikais kurį laiką nuomojosi butą Konijos mieste Turkijoje, o į Stambulą atvyko likus dviem savaitėms iki atakos.

Gausios policijos pajėgos įtariamą teroristą medžiojo nuo sausio 1-osios nakties, kai šis surengė išpuolį naktiniame klube ir dingo.

 

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus