A. Perezas Paaiškino, Kodėl Meilė 17-Metei Urtei Baigta Visiems Laikams

Šio mėnesio pradžioje paaiškėjo, kad Amerikos turtuolio Aarono Perezo ir 17-metės lietuvaitės Urtės santykiai baigti. Dėl to kalčiausi nesukalbami Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pasienio pareigūnai, pasibaigusi viza ir dėl to atsiradęs atstumas.

Tiesa, tiems, kurie šioje istorijoje yra linkę tikėti laiminga pabaiga teks nusivilti – JAV gyvenantis verslininkas tv3.lt patikino, kad jo ir Urtės santykiai baigti visiems laikams.

„Taip, mes oficialiai tai baigėme. Mes nekalbėjome nei karto nuo tada, kai aš išsiskyriau su ja. Tai tikrai baigta. Nėra nei menkiausio šanso, jog aš ir vėl su ja kalbėsiu ar grįšiu pas ją“, – tvirtai pasakojo amerikietis.

Į JAV norinti pakliūti Urtė į šalį nebuvo įleista, nes jai pasibaigė viza. Po šio nemalonaus incidento jiedu su Urte daug kalbėjo. Suprasdami, jog galimybė gyventi kartu praktiškai išnyko, kartu nusprendė, kad reikia skirtis.

„Mes nesame priešai, tačiau mes apsikeitėme keliais žodžiais ir ji pasakė keletą komentarų, dėl kurių aš jai neatleisiu. Nepaisant to, aš jai visada linkiu visko, kas geriausia, tačiau viskas baigta“, – teigė Aaronas.

Paklaustas, ar jų demonstruota meilė taip greit išnyko, verslininkas patikino, kad jausmai su laiku kinta. „Tu visada mylėsi žmogų, tačiau dabar ta meilė yra kitokia. Aš myliu prisiminimus, kuriuos mes turime ir tai, ką mes kartu patyrėme, tačiau nieko daugiau“, – dėstė jis.

Paskutinį kartą Aaronas ir Urtė, amerikiečio teigimu, bendravo dvi dienos prieš jiems viešai paskelbiant apie skyrybas. „Nuo tada jokio bendravimo“, – patvirtino A. Perezas.

Paklaustas ar šiuo metu jis bent numano, kaip jaučiasi jo buvusi širdies draugė, su kuria buvo paskelbęs net apie sužadėtuves, Aaronas į diskusiją nesileido: „Net neįsivaizduoju, kokie yra jos jausmai, tačiau man tai jau nebeįdomu“.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus