Pilnas automobilis: N. Bunkė parodė, ką nusipirko Lenkijoje už 350 eurų

Sekmadienio popietę praleisti kaimyninėje šalyje nusprendusi gerai žinoma dainininkė Natalija Bunkė – netinginiauja. Lauke spaudžiančio šaltuko nepabūgusi moteris išsiruošė atlikti eksperimentą – apsipirkti Lenkijos parduotuvėse.

„Žodžiu taip, bagažinė neužsidaro… Normaliai apsipirkome, bet gerai, 200 eurų – išleisti“, – sakė ji.

„Nu ką, žinokit, ir visai ne vargiškai apsipirkome. Nupirkau ir vištų, kažkur ir aštuonkojį. Belekas. Skalbiklių visokiausių, visa bagažinė pilna. Įsivaizduokit, popierius vienas po euriuką…“, – sekėjams skelbė Natalija.

„Paukščių pienas, kiek šitas kainavo? 1,70 eurų… Varysiu baisiai, per du sluoksnius“, – šmaikštavo atlikėja. Trumpu vaizdo įrašu su savo sekėjais moteris taip pat pasidalijo ir namuose. Iškrovusi visus pirkinius ji džiaugėsi, kad tam išleido tik 350 eurų.

„Karui pasiruošėme, normaliai. Sūriais misiu vien tik. Na ir vištos dar šiek tiek“, – skelbė N. Bunkė. Nusprendė taupyti Primename, kad socialiniame tinkle „Instagram“ sekmadienio popietę N. Bunkė dalinosi ir daugiau trumpų akimirkų iš kelionės automobiliu.

„Žodžiu, pasiėmiau 200 eurų, kadangi važiuosiu ne viena, o su berniuku, jis galės viską panešti, tai pažiūrėsim ar aš tilpsiu į mašiną su visais pirkiniais“, – šmaikštavo dainininkė.

„Mergytės ir berniukai, taupymo režimas įsijungė. Jau užsisakė ir draugės visokių biskvitinių sausainių, paukščių pieno, aš mėgstu ožkos sūrį – tai pažiūrėsime, kiek ten visko yra“, – tolaiu dėstė N. Bunkė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus