„Playboy“ grįžta prie nuogų modelių nuotraukų

Žurnalas „Playboy“ į savo puslapius grąžina nuogybes, nors prieš metus leidinio kūrėjai liepė savo modeliams užsimesti drabužių.

Žurnalas „Playboy“ vos pasirodęs gražuolių apnuogintomis krūtimis nuotraukomis sutrypė visus praėjusio amžiaus 6-o dešimtmečio tabu, bet vėliau nusprendė nebespausdinti tokių fotografijų. Vis dėlto jo leidėjai pirmadienį paskelbė grįžtantys prie ilgamečių tradicijų.

Šį pareiškimą paskelbė naujai paskirtas žurnalo kūrybinis redaktorius Cooperis Hefneris (Kuperis Hefneris), „Playboy“ įkūrėjo Hugh Hefnerio (Hju Hefnerio) sūnus.

„Būsiu pirmasis, pripažinęs, kad būdas, kaip žurnale buvo vaizduojamos nuogas kūnas, buvo pasenęs, tačiau visiškas to atsisakyti buvo klaida“, – sakė C.Hefneris žinutėje socialiniame tinkle „Twitter“.

„Nuogybės niekada nebuvo problema, nes nuogybės nėra problema. Šiandien atkuriame savo tapatybę ir patvirtiname, kas esame“, – rašė jis.

„Playboy“ taip pat anonsavo būsimą kovo–balandžio numerį tviteryje paskelbdami mėnesio merginos nuotrauką su saitažyme #NakedIsNormal (nuogumas yra normalu).

Be to, C.Hefneris paskelbė straipsnį, kuriame atnaujinama „Playboy“ filosofija“, nustatytą jo tėvo. Pastarajam dabar yra 90 metų.

„Buvo aišku, kad mano tėvo tikslas, kai jis įkūrė „Playboy“, buvo reklamuoti sveiką diskusiją apie seksą bei skatinti dialogą socialinėmis, filosofinėmis ir religinėmis temomis“, – rašė jis.

„Vis dėlto daugelis neteisingai suprato tą žinutę arba jos visai nesuprato – jie pasirinko susitelkti į atsiprašymų nereikalaujantį nuogumo demonstravimą žurnale ir jo revoliucinį požiūrį į seksą, įskaitant ir pokalbius apie jį. Ir tai yra visiškai ironiška, turint galvoje, kad seksas, vaizdžiai tariant, yra didysis sprogimas, nulėmęs jūsų, mano, visų sąmoningų būtybių ir pačios civilizacijos egzistavimą “, – rašė C.Hefneris.

„Playboy“ nustojo spausdinti nuogų merginų nuotraukas nuo 2016 metų kovo. Tokiu būdu leidėjai siekė praplėsti savo spausdinto bei internetinio leidinio skaitytojų ratą.

Atėjus tokiems laikams, kai pornografija tapo lengvai pasiekiama internete, žurnalas prarado savo populiarumą.

Pirmadienį paskelbtas pranešimas žymi leidinio atsinaujinimą: nuo žurnalo viršelio taip pat panaikinamas užrašas „pramogos vyrams“.

„Playboy“ visuomet bus gyvenimo būdo prekės ženklas, susitelkęs į vyrų pomėgius, tačiau visuomenėje tebekintant lyčių vaidmenims, keičiamės ir mes“, – sakė C.Hefneris.

Naujajame numeryje taip pat pasirodys ir aktorės Scarlett Byrne (Skarlet Birn) rašinys „Išlaisvinkit spenelį“ bei jos nuotraukos. Kaip nurodo „Playboy“, ji rašo „kaip svarbu yra turėti moteriško seksualumo, taip pat apie dvigubus standartus, tebetaikomus vyrams ir moterims“.

 

 

BNS

“Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB “BNS” sutikimo draudžiama.”

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus