Po pasaulį keliaujančių turistų pora užsuko ir į Lietuvą: kas nustebino ir paliko didžiausią įspūdį?

Viena sutuoktinių pora gyveno paprastą gyvenimą, dirbo darbus, kurie jiems neteikė džiaugsmo, tačiau vieną dieną nusprendė viską mesti ir keliauti po pasaulį. Tai amerikiečiai Ashley ir Joshas. Lankydamiesi įvairiausiose Europos šalyse, jie nusprendė užsukti ir į Lietuvą. Girdėję, kad mūsų mažoje šalyje yra gražu ir jauku, Joshas ir Ashley pasistengė aplankyti jiems pačias įdomiausias vietas: sostinę bei Trakus.

Vilnius porai paliko tikrai nemažą įspūdį. Jiedu apsilankė populiariausiose vietose, mėgavosi gamta ir ragavo lietuviško maisto. Ashley ir Joshas tikino, jog tik atvykęs į šį miestą gali suprasti, kodėl turistai čia važiuoja iš visų pasaulio kampelių. Vyras netgi pavadino Vilnių mažuoju Paryžiumi – daug mažesniu, jaukesniu ir ne tokiu klaidinančiu.

Pora tradiciškai ragavo ir cepelinų bei burokėlių sriubos. Šie patiekalai jiems pasirodė keisti ir nelogiški, tačiau labai patiko. Ashley ir Joshas taip pat džiaugėsi, kad baruose yra didelis alaus pasirinkimas, o kainos nėra labai didelės. Apsilankę Bernardinų sode, jie nustebo, kad pačiame Vilniaus centre galima rasti medžių pilną parką, kuriame net dienos metu ūžia žmonių minios.

Kaip jiems sekėsi mėgautis Lietuva, pamatykite vaizdo įrašuose žemiau.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus