Po A. Šedžiaus Pasisakymų – Pratrūko M. Šedžiuvienė: „Aš Bent Savo Vaiko Neišmečiau Iš Namų“

Pastaruoju metu merginų grupės „O.M.G“ narė, vizažistė Monika Šedžiuvienė išgyvena įtemptą gyvenimo etapą – žinoma moteris skiriasi su savo vyru, buvusiu politiku Andriumi Šedžiumi.

Po kelių viešų jos vyro pasisakymų spaudoje, M. Šedžiuvienė nusprendė nebetylėti ir pasidalino atvira žinute socialiniame tinkle. Joje žinoma moteris lieja pyktį ant sutuoktinio ir kaltina jį vengiant atsakomybės.

„Kaip išlikti stipriai ir protingai tokioje situacijoje, kai žmogus visais būdais bando „išnešti“ sveiką kailį? Kalba per spaudą, bando apginti save, kur iš tikrųjų yra pats kalčiausias?

Ateis, tikiu, diena, kai drąsiai su visais screenshotais, įrodymais ir žmonių liudijimais atskleisiu tą „telemundo“ istoriją. Kai nebebus gėda, skaudu ir širdy bus ramu.

Kai bus padėtas galutinis taškas. O dabar linkiu sau išlikti stipriai, nepalūžti ir anksčiau laiko neužbliauti… Nes visgi esu mama ir turiu išlikti stipri ir protinga bei rūpintis savo brangiausiu turtu – sūnumi.

Aš tai bent savo vaiko neišmečiau iš namų ir man rūpi už ką vaikas valgys ateinančias dienas“, – socialiniame tinkle „Instagram“ skelbė M. Šedžiuvienė.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus