Po skandalingų skyrybų – netikėtas Agnės Stumbrės žingsnis

Gegužės pabaigoje išsiskyrė atlikėjo Ernesto Urbono ir stilistės Agnės Stumbrės keliai. Tris kartus skaudžiai palikta moteris šįkart tvirtino, kad skyrybos įvyko jos iniciatyva.

„Nebenoriu aš tų skraidymų ir nesąmonių. Tad nusprendėme pabūti atskirai, išsiskirti. Manau, kad taip geriausias variantas“, – sakė stilistė.

Šiandien moteris siekia atsikratyti paskutinio prisiminimo apie buvusią meilę ir planuotą santuoką. A. Stumbrė paskelbė parduodanti vestuvinę suknelę.

„Taip jau nutiko, kad sužadėtuvės nutrūko, tačiau liko kai kas labai gražaus… Tai – mano kurta vestuvinė suknelė. Ja pasipuošusi filmavausi vaizdo klipo filmavime. Suknelė labai prabangi ir puošni. Tai pirmasis tokio tipo kūrinys, tačiau tikrai žinau, kad ne paskutinis“, – sakė moteris.

Parduodama vestuvinę suknelę moteris praneša, kad išsprendė visus nesutarimus su buvusiu sužadėtiniu. Prieš keletą savaičių A. Stumbrė užvirė skandalą atskleisdama, kad atlikėjas E. Urbonas iki šiol jai skolingas 2000 svarų.

„Išsiaiškinome visas problemas ir nusprendėme likti draugais bei vienas kito patarėjais. Turime bendrą dainą, tad abu džiaugiamės dėl jos populiarumo“, – primindama apie kūrinį „Man su tavim saugu“, kuris „Youtube“ surinko per 66 tūkst. peržiūrų, džiūgauja A. Stumbrė.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus