Policija paviešino kraują stingdantį vaizdo įrašą: ką iš tiesų kenčia savo pačių vyrų išprievartautos moterys

Leičesteršyro policija paviešino kraują stingdantį vaizdo įrašą. Trumpame filmuke – savo pačios vyro išprievartauta moteris, kuri nedrįsta kreiptis į pareigūnus ir pranešti apie įvykį. „All is not Lost“ vaizdo įrašas parodo moters pasirinkimą tarp pranešimo apie ataką ir sprendimo tylėti bei pagrindinių įkalčių pašalinimą.

Filmukas įkvėptas 15-metės Kayleigh Haywood išprievartavimo ir nužudymo istorijos. Policija tokiu būdu ragina prievartą kenčiančias moteris nebijoti kreiptis į atitinkamas institucijas. Buvo pranešta, kad socialiniuose tinkluose atsiras dar ne vienas tokio pobūdžio vaizdo įrašas. Bus paviešintos realių seksualinės prievartos aukų istorijos, jos atsivers apie patirtą skausmą ir dvejones.

Viena moteris taip pat buvo išprievartauta savo vyro, tačiau apie tai ji pranešė tik praėjus kuriam laikui. Jos sutuoktinis galvojo, kad niekas nepatikės, jog vyras gali išprievartauti žmoną. Kitą moterį išprievartavo jos draugės mylimasis, tačiau jai apie tai pranešus policijai, nusikaltėlis sėdo už grotų 8 metams.

All is Not Lost

*WARNING* This video contains information about sexual assault and/or violence which may be triggering.Have you been a victim of rape? Please come forward as quickly as possible and help us retain evidence. Help us, to help you. Ourselves and partners will be extremely sensitive and provide you with support throughout your "journey", whatever that may look like.Rape is rape. #ALLisNotLost #MeToo

Posted by Leicestershire Police on Pühapäev, 29. oktoober 2017

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus