Princas Harry ir Meghan Markle pričiupti: pirmą kartą pasirodė viešumoje susikibę rankomis

Jei iki šiol ir buvo abejojančių dėl princo Harry ir aktorės Meghan Markle santykių rimtumo, pastarosios paparacų nuotraukos jas turėtų išsklaidyti.

Apie juodu jau kurį laiką kalbėję artimi šaltiniai, regis, nemelavo. Praėjus daugiau nei šešiems mėnesiams po to, kai pora pradėjo susitikinėti, pagaliau pirmą kartą buvo pastebėti kartu viešumoje.

Maža to, nuotraukose, kurias paviešino portalas „The Sun“, princas Harry ir jo mylimoji M. Markle užfiksuoti meiliai susikibę rankomis.

Jiedu paparacų buvo nufotografuoti trečiadienio vakarą keliaujantys vakarieniauti į prestižinį privatų klubą Londone „Soho House“, kur prieš metus per bendrus bičiulius ir susipažino.

3

4

Ne taip seniai poros bičiuliai prasitarė, kad Meghan „praktiškai persikraustė gyventi į princo Harry kotedžą Kensingtono rūmuose“, o per pastarąsias penkias savaites jiedu apskritai buvo neperskiriami.

„Meghan šiuo metu nesifilmuoja Toronte, tad visą savo laiką gali praleisti su Harry, – pasakojo artimi poros bičiuliai. – Jiedu perkėlė savo santykius į kitą lygmenį: kartu apsigyveno, o kol ji jam gamina, jis pluša sporto klube. Meg visada patiko būti Londone, o dabar ji čia jau įleido savo šaknis.“

Maža to, M. Markle jau susipažino su princu Williamu ir jo žmona Kate Middleton, o mylimąjį supažindino su savo tėvu Thomu Markle‘u.

Manoma, kad pastarasis susitikimas įvyko ne taip ir seniai, kai aktorės išrinktasis lankėsi Toronto mieste, Kanadoje.

Apie jį prasitarė ir M. Markle vyresnysis brolis, neslėpęs, kad jųdviejų tėvas labai džiaugiasi, kad dukrai nusišypsojo laimė užmegzti santykius su princu Harry.

„Tėvui labai patinka princas Harry ir jis neapsakomai didžiuojasi Meghan sėkme. Jų santykiai klostosi labai sėkmingai“, – pasakojo aktorės brolis.

Primename, kad princas Harry ir M. Markle susipažino gegužės pradžioje. Tada karališkosios šeimos atstovas buvo atvykęs į Torontą, kur reklamavo sužeistų karo veteranų žaidynes „Invictus Games“. Tuo pat metu šiame mieste buvo filmuojamas ir serialas „Kostiumuotieji“, kuriame vaidina M. Markle.

Kalbos, kad juodu užmezgė romantiškus santykius, dar labiau įsiplieskė, kai aktorė savo paskyroje socialiniame tinkle paviešino nuotrauką su karoliukų apyrankėmis. Labai panašias yra pamėgęs ir princas Harry, tad spėliota, kad tai – jo dovana. Tiesa, kol kas šių kalbų nei vienas, nei kitas oficialiai nekomentavo.

„Dabar jis laimingesnis nei bet kada anksčiau“, – tvirtino šaltinis Didžiosios Britanijos leidiniui „Sunday Express“.

Tiesa, jo žiniomis, pora santykius stengiasi kurti neskubėdami, tačiau princas dėl šios tamsiaplaukės gražuolės yra tiesiog pametęs galvą.

 

Alfa.l

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus