Provokuoti mėgstančių lietuvių pora – aistringoje fotosesijoje

Grupės „Husarai“ narys Ernestas Urbonas ir stilistė Agnė Stumbrė pristato naują fotosesiją. Porą įamžino fotografė Vaiva Gervė. Tuo tarpu įvaizdžio kūryba užsiėmė pati A. Stumbrė. Raudonus militaristinio stiliaus švarkus kūrė būtent ji.

Pora netrukus žada pristatyti dar daugiau bendrų darbų. „Greitai pristatysime naują dainą, kuri mūsų jausmus pakurstė liepsnoti dar stipriau“, – sakė A. Stumbrė.

Taip pat pora filmuosis dviejuose vaizdo klipuose. Viename iš jų – ir Sasha Song. Porai atlikėjas net sukūrė dainą. Ją Ernestas atliks su savo mylimąja.

Kiek anksčiau pora įsiamžino dar karštesnėje fotosesijoje. Ją įkvėpė – 2016-aisiais milžiniško susidomėjimo sulaukęs erotiškasis filmas „50 pilkų atspalvių“.

„Agresyvumo pilna romantika“, – taip fotografijų ciklą apibūdino skandalus mėgstanti moteris ir netrukus atskleidžia daugiau fotosesijos ir savo miegamojo detalių.

„Žaisti lovoje ne kiekvienam patinka, bet kai kuriuos tai veža. Savo užfiksuotoje fotosesijoje bandome parodyti, kad ne tik vyrai būna stiprioji lytis, todėl čia moteris ima viršų. Pagalvoję apie savo mėgstamą filmą „50 pilkų atspalvių“ mes supratome, kad tai veža žmones, o dabar visi kaip pamišę laukia kitos dalies“, – tv3.lt pasakojo A. Stumbrė.

„Be proto auga mūsų jausmai ir nebebijome eksperimentuoti ne tik lovoje, bet ir kurti beprotiškus projektus. Esame nusidėjėliai ir kasdien nusidedame nuodėme vienas kitam“, – intrigavo moteris.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus