Psichozė dėl šalčio Britanijoje: duonos kepalas – už 1000 svarų?

Londonas ir visa Jungtinė Karalystė jau seniai nėra mačiusi tokios žiemos, kokia juos užklupo šiemet. Nukritusi temperatūra ir sniego audros sukėlė paniką ir žmonės ėmė šluoti parduotuvių lentynas.

Jau ne kartą žiniasklaidoje rašyta, kad mažesniuose kaimeliuose ar regionuose parduotuvėse trūksta maisto atsargų, tokių kaip duona, pienas, konservai ir kt.

Internautai norėdami patikrinti, iki kokios psichozės galima privesti žmones, bijančius stichinės nelaimės, nusprendė pabandyti parduoti duonos kepalą ir pieno už 999 svarus (1119 eurų). Nors šios gėrybės niekas nenusipirko, susidomėjimas buvo didelis, o kai kas juokais net bandė derėtis dėl kainos.

Tiesa, Airijos spauda pranešė, jog policija susekė porą atvejų, kai socialiniuose tinkluose buvo mėginama parduoti maisto produktų už neadekvačiai didelę kainą.

Vėliau internete pasirodė daugiau pokštų, pašiepiančių panikuojančius airius ir britus.

Village has gone to fuck. Beast from the east has taken the bread dealers this way. For any licensing requests please contact licensing@defymedia.com

Posted by Kevin Hilliard on 28. veebruar 2018. a.

https://twitter.com/i/web/status/968923041320271877

Visgi specialistai ragina nustoti kaupti atsargas, nes meteorologai praneša, kad šaltis traukiasi ir staigmenų turėtų nebūti, šią savaitę oras turėtų šilti iki 10 laipsnių Celsijaus.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus