Religingas numerologas tiki, kad pavasarį prasidės apokalipsė: 2018-ieji bus kritiniai metai

Jeigu domėjotės socialiniuose tinkluose plačiai aptariama planetos Nibiru istorija, tikriausiai skaitėte, kad vien 2017-aisiais turėjo įvykti kelios pasaulio pabaigos. Konspiracijos teoretikai tiki, kad mitinė planeta, dar vadinama Planeta X, turėjo pasirodyti danguje ir pradėti apokalipsę. Kai kurie žmonės vis dar tiki, kad planeta yra reali ir tikrai sukels pasaulio pabaigą jau šį pavasarį.

Krikščionių numerologas Davidas Maede mano, jog 2018-ųjų pavasaris bus lemtingas visai planetai. Jis tikina, kad dėl visko bus kalta Šiaurės Korėja.

„Tikiu, kad Šiaurės Korėja 2018 m. kovą taps supergalinga valstybe. Manau, kad po trumpo taikos laikotarpio prasidės dar didesni siaubai. Planeta X nepasirodys iki pat tol, kol prasidės visos kitos bėdos. Netikiu, kad bėdoms yra nustatytas mėnuo, savaitė ar diena, tačiau 2018-ieji bus kritiniai metai, ir aš būsiu labai nustebęs, jeigu po metų mes kalbėsime apie kažką kitą, o ne apie Nibiru“, – sakė vyras.

Jis pridūrė, kad šiais metais žmonijos laukia net keli labai ypatingi įvykiai, rodantys, kad pasaulio pabaiga artėja: „Izraelis švęs savo nepriklausomybės 70-metį, prasidėjusios žiemos olimpinės varžybos, Donaldas Trumpas nuginkluos Šiaurės Korėją ir, žinoma, dviejų saulių pasirodymas“, – tikino D. Maede.

Numerologas ir daugybė internautų vis dar netiki, kad garsioji Nibiru vis dėlto neegzistuoja. Kad tokios planetos nėra, buvo paskelbusi ir NASA.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus