“Renhap”: Pietų Korėjos ministerija patvirtino “Samsung” “Galaxy Note 7” užsiliepsnojimo priežastį

Pietų Korėjos prekybos, pramonės ir energetikos ministerija patvirtino, kad bendrovės “Samsung” išmaniųjų telefonų “Galaxy Note 7” užsiliepsnojimo priežastis – brokuotos mobiliųjų aparatų baterijos, kurios perkaitusios užsiliepsnoja, informuoja agentūra “Renhap”.

“Buvo nustatyta, kad didelė tikimybė, jog užsiliepsnojimo priežastis susijusi su baterijomis, mes neaptikome jokių neįprastų neatitikimų pačiuose telefonuose”, – ministerijos spaudos pranešimą cituoja agentūra.

Kaip rodo tyrimo rezultatai, buvo pažeisti aparatuose įmontuotų baterijų elektrodai, o kai kuriuose išmaniųjų telefonų baterijose trūko izoliacinės medžiagos.

Prieš dvi savaites bendrovė “Samsung” išplatino pareiškimą, kuriame išmaniųjų telefonų “Galaxy Note 7” problemų priežastis buvo siejama su netinkamu baterijų projektavimu ir telefonų surinkimu.

Išmanusis telefonas “Galaxy Note 7” buvo oficialiai pristatytas 2016 m. rugpjūtį. Praėjusių metų rugsėjį “Samsung” paskelbė atšaukiantis 2,5 mln. šio modelio išmaniųjų telefonų, pasirodžius skundams dėl perkaistančių ir sprogstančių baterijų.

Dėl padažnėjusių incidentų JAV valdžia ir kai kurios kitos šalys uždraudė naudoti “Galaxy Note 7” telefonus lėktuvų salonuose. Kai pakeisti modeliai taip pat ėmė sproginėti, bendrovė “Samsung” paskelbė pristabdanti šio modelio telefonų pardavimus.

Problemos, susijusios su sproginėjančiais išmaniaisiais telefonais, pačios bendrovės vertinimu, gali jai kainuoti 5,3 mlrd. dolerių, taip pat gali smarkai pakenkti bendrovės reputacijai.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus