Restorane vykstantys keisti dalykai ne juokais išgąsino klientus: apsaugos kameros užfiksavo kai ką bauginančio

Viename Kalifornijos restoranų jau kurį laiką dedasi itin keisti dalykai gąsdinantys klientus. Keisti garsai, savaime judantys ir krentantys daiktai ėmė šiurpinti ne tik darbuotojus. Restorane greitai buvo įrengtos apsaugos kameros. Tai, ką jos užfiksavo ne juokais išgąsdino žmones.

„Cronies“ restorano vadybininkas socialiniame tinkle pats paviešino nejaukius vaizdo įrašus, kuriose matyti, kaip kėdės pačios juda. Žinoma, atsirado internautų, galvojančių, jog visa tai – tiesiog sumontuota, kad per Heloviną būtų pritraukta daugiau klientų. Visgi į savaime judančius baldus dėmesį atkreipė ir pavalgyti užsukę lankytojai, tad akivaizdu, jog specialiomis programomis prie vaizdo įrašo prisiliesta nebuvo.

Dave Foldes restoraną prižiūri jau daugiau nei 27 metus, tačiau per visą tą laiką nieko panašaus nebuvo nutikę. Restorane lankosi įvairaus amžiaus žmonės, niekas negirtuokliauja, nesmurtauja, stengiamasi palaikyti draugišką ir jaukią atmosferą. Galbūt kiek ir stebina tai, kad viena patalpos siena yra skirta mirusių klientų ir darbuotojų nuotraukoms, tačiau, restorano savininkas teigia, kad tai turėtų atnešti tik gerų emocijų.

„Facebook“ paviešinti vaizdo įrašai buvo peržiūrėti dešimtis tūkstančių kartų. Pamatykite, ką užfiksavo vaizdo kameros.

Chair Moved BY ITSELF At Cronies

CUSTOMERS REPORT SELF MOVING CHAIR! Another strange and unexplainable happening at Cronies Ventura! Jimmy shows Aubrey on our security camera what a table of customers saw in real life!

Posted by Cronies on Esmaspäev, 16. oktoober 2017

Spooky Cronies

WARNING: THIS ACTUALLY HAPPENED. I hope it doesn't continue or worse, spread to other Cronies locations. #haunted

Posted by Cronies on Teisipäev, 10. oktoober 2017

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus