Retu kaulų vėžiu sirgusi mergina prieš mirtį pasidalijo jautriu laišku: man 27 metai, aš nenoriu mirti

Pažiūrėti mirčiai į akis, be abejonės, reikia daug drąsos. Tačiau būtent tai padaryti išdrįso viena australė. 27-erių Holly Butcher prieš pat mirtį parašė viešą laišką, sujaudinusį daugybę socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų.

Itin retu kaulų vėžiu sirgusi Holly nebeturėjo jėgų toliau kovoti su klastinga liga. Jos tėvai pasidalijo dukters laišku, kad paskatintų žmones nešvaistyti savo gyvenimo veltui ir susitelkti į svarbius dalykus. Holly laiške atskleidė, kaip skaudu yra suprasti, kad miršti būdamas toks jaunas. Gyvenimą ji apibūdino kaip trapią, brangią ir nenuspėjamą būtį.

„Norėčiau, kad žmonės nustotų rūpintis mažais, bereikšmiais dalykais, kurie tik sukelia jiems stresą. Reikia prisiminti, kad mūsų visų laukia tas pats likimas, todėl darykite viską, ką galite, kad jūsų gyvenimas įgautų prasmę“, – laiške rašė Holly.

Posted by Holly Butcher on Esmaspäev, 27. märts 2017

Mergina prakalbo ir apie ateities planus, kurių negalės įgyvendinti. Ji teigė svajojusi apie šeimą, vaikus, mylimą vyrą, įsivaizdavo save seną ir raukšlėtą, apsuptą mylimų žmonių: „Taip to norėčiau, kad net skauda“, – rašė mergina.

Holly minėjo nenorėjusi, kad jos laiškas virstų priešmirtiniu rašteliu, nes žmonės dažnai bijo skaityti mirusiojo žodžius. Mergina prisipažino, jog mirtis neturėtų būti tabu, nes tai nutiks kiekvienam. Užuot skundusis dėl sunkaus darbo, tingėjimo sportuoti ar kitų kasdienių dalykų, ji skatino žmones būti dėkingus, kad iš viso gali tai daryti: „Mažiau dejuokite ir daugiau vienas kitam padėkite“, – bandė kitus įkvėpti Holly.

Mergina rašė ir apie nereikšmingus materialius dalykus. Anot jos, tik lemtingu metu supranti, kad visų daiktų, gražių suknelių ir t. t., kartu su savimi nepasiimsi, tad tokie daiktai nieko žmogaus gyvenime neturėtų reikšti.

„Man 27 metai. Aš nenoriu mirti. Myliu savo gyvenimą, esu laiminga. Esu skolinga savo mylimiems žmonėms, tačiau nebegaliu nieko kontroliuoti“, – pridūrė Holly.

Merginos laišku pasidalijo daugiau nei 60 tūkstančių internautų. Daugybė jų tikino, kad skaitant Holly laišką jų skruostais riedėjo ašaros. „Gražūs žodžiai iš gražios moters“, – rašė viena interneto vartotoja.

Posted by Holly Butcher on Esmaspäev, 6. märts 2017

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus