Rio olimpinėse žaidynėse – naujausios technologijos

Jau visai netrukus Brazilijoje prasidės ilgai lauktos olimpinės žaidynės. Daugelis sportininkų atvyko į olimpinį miestelį, o žaidynių žiūrovai po truputį užpildo vietinius viešbučius. Olimpinės žaidynės yra iššūkis ne tik patiems sportininkams ar organizatoriams, tačiau ir varžybų teisėjams bei netgi technologijų kompanijoms.

Jau tampa tradicija, kad kiekvienose olimpinėse žaidynėse technologijų gamintojai pristato daug technologijų, skirtų pakelti sportininkų patirtį į kitą lygmenį, palengvinti darbą teisėjams ir užtikrinti sklandų ir informatyvų varžybų stebėjimą žiūrovams.

Nauja patirtis laukia ir žiūrovų, stebėsiančių žaidynių atidarymo bei uždarymo ceremonijas. Organizatoriai patikina, kad dalį spektaklio žiūrovai galės stebėti virtualioje realybėje.

Varžybų teisėjams bus suteikta galimybė skirtingose sporto šakose pritaikyti technologijas skaičiuojant taškus, stebint pačius sportininkus, peržiūrint vaizdo pakartojimus. Viliamasi, kad šios technologijos varžyboms suteiks daugiau objektyvumo ir sumažins netikslumų tikimybę.

 

Technologijos olimpinėse žaidynėse
alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus