„Ryanair“ ir vėl keičia rankinio bagažo taisykles: kas šį kartą kitaip?

Praėjusiais metais pigios avialinijos „Ryanair“ paskelbė, kad nuo lapkričio mėnesio planuoja keisti rankinio bagažo politiką. Kompanija argumentuoja, kad taip nuspręsta pasielgti siekiant paspartinti keleivių įlaipinimą į orlaivius.

Svarbiausi punktai

Nuo sausio 15 d. į „Ryanair“ orlaivį galite įsinešti tik vieną rankinį bagažą. Išimtys galioja tiems, kurie įsigijo „Priority & 2 Cabin Bags“ bilietus.

Visiems kitiems, t. y. pirmenybės neturintiems keleiviams, į lėktuvo saloną bus leidžiama pasiimti tik vieną mažesnį rankinio bagažo vienetą, o antrasis (paprastai kiek didesnis lagaminas) prie įlaipinimo vartų turės būti atiduotas į lėktuvo bagažo skyrių. Ši paslauga bus teikiama nemokamai.

Mažas leistinas įsinešti į lėktuvą bagažas (rankinė arba kompiuterio dėklas) turi neviršyti 35x20x20 cm išmatavimų ir lengvai tilpti po priešais lėktuvo sėdynę esančia kėde.

„Priority & 2 Cabin Bags“ bilietų savininkai

Jei pirkdami bilietus įsigijote „Priority & 2 Cabin Bags“, „Flexi Plus“, „Plus“ ar „Family Plus“ bilietus, į orlaivį galėsite įsinešti du rankinio bagažo vienetus.

Mažasis bagažo vienetas neturi viršyti 35x20x20 cm išmatavimų ir lengvai tilpti po priešais lėktuvo sėdynę esančia kėde.

Antrasis bagažo vienetas turi sverti ne daugiau nei 10 kg ir neviršyti 55x40x20 cm išmatavimų.

Neįvykdžius šių reikalavimų už papildomą bagažą gali tekti papildomai mokėti 50 svarų sterlingų.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus