„Ryanair” vadovas: „Brexit” yra kvailiausias sprendimas, kokį kada nors yra priėmę britai

Airijos pigių skydžių bendrovės „Ryanair” vadovas Maiklas Olyris (Michael O’Leary) mano, kad Jungtinės Karalystės gyventojai po dvejų metų gailėsis dėl „Brexit”, praneša agentūra AFP.

„Brexit” yra „kvailiausias sprendimas”, kokį kada nors yra priėmę britai, sakė jis trečiadienį Briuselyje vykusiame „Europos oro linijų” asociacijos (A4E) susitikime. Išstojimo iš Europos Sąjungos (ES) šalininkai, anot jo, „apgavo” žmones, žadėdami, kad nors šalis ir paliks ES vidaus rinką, tačiau praktiškai niekas nesikeis. Tai „nesąmonė”, pabrėžė M. Olyris.

„Ryanair” vadovas yra aršus „Brexit” priešininkas. Sausį jis paskelbė, kad dėl nesaugumo, susijusio su britų pasitraukimu iš ES, „Ryanair” Didžiojoje Britanijoje kol kas nekurs naujų darbo vietų.

Bendrovė, kuri, vertinant pagal keleivių skaičių, yra didžiausia Europoje, maždaug ketvirtadalį savo pajamų gauna Didžiojoje Britanijoje, taigi – svarais. Britų valiutos vertė euro atžvilgiu po birželį vykusio „Brexit” referendumo smarkiai krito. Tai sumenkino „Ryanair” pajamas.

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus