Š. Jasikevičius: sužaidėme solidžias rungtynes

Kauno “Žalgirio” treneris Šarūnas Jasikevičius buvo patenkintas po pergalės prieš Vilniaus “Lietuvos rytą” 74:66. Paskutinė nepralaimėjusi Lietuvos krepšinio lygos (“Tete-a-Tete Casino-LKL”) komanda paguldyta, o žaidimo planas buvo įvykdytas.

“Visada malonu laimėti varžovų salėje. Sužaidėme solidžias rungtynes. Be klaidų žaisti neįmanoma. Ypač pirmoje sezono pusėje, bet nedalinome daug dovanų, apie ką kalbu nuo sezono pradžios. Privertėme juos žaisti ir eiti su kamuoliu ten, kur mes norėjome. Kai kurie dalykai pasiteisino, kai kurie ne, bet buvo nutartas aiškus žaidimo planas. Buvo labai svarbu jauniems žaidėjams pajusti tokią atmosferą, kuri labai priešiška. Tai buvo labai geras testas. Jauni žaidėjai jį išlaikė”, – rungtynes komentavo Š. Jasikevičius.

“Lietuvos ryto” treneris Tomas Pačėsas mano, kad pralaimėjimą lėmė prastas puolimas.

“Pirmąją pusę sužaidėme labai gerai, bet nesulaikėme Lekavičiaus. Jis laikė “Žalgirio” žaidimą. Po pertraukos nesusitvarkėme su Kevinu Pangosu. Manau, šie du žaidėjai lėmė rungtynių baigtį. Neblogai kovojome dėl kamuolių, asistavome, bet puolime ryškiai pritrūko Gailiaus, Gordono, Gudaičio, jau nekalbant apie Fišerį (Fischer). Tiesa, su geru žaidimu norėčiau pasveikinti Broudą (Broadus), bet norint laimėti prieš “Žalgirį”, reikia geriau pulti”, – rungtynes apibendrino T. Pačėsas.

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus