S. Nainė išdavė J. Nainio paslaptį: jis to labai bijo

Drabužių linijos „Nunu“ įkūrėja, grupės „Pinup Girls“ narė Simona Nainė aplinkinius žavi ne tik grožiu bei talentu, tačiau ir pavydėtinais santykiais su mylimuoju, „radistu“ Jonu Nainiu. Dažnai idiliškais šeimos kadrais besidalijanti pora didžiąją dalį laisvalaikio praleidžia kartu, o į viešus renginius taip pat užsuka dviese. Šį kartą žinoma pramogų pasaulio atstovė prakalbo apie jųdviejų laisvalaikį ir pomėgį vaikščioti į kino teatrą.

S. Nainė džiaugiasi, jog abiejų su vyru skonis šiuo atžvilgiu sutampa, tačiau pripažįsta, jog tradiciją sekmadieniais eiti į kiną sukūrė labiau Jonas: „Mano vyras yra kinomanas, jei atsiranda naujas filmas, tai jis žino visus jame vaidinančius aktorius, kokius apdovanojimus jie yra gavę, kelintais metais išpopuliarėjo ir t. t. Todėl ir mane yra privertęs kiekvieną sekmadienį eiti į filmą, tad visai nekeista, jog būna ir tokių dienų, kai kino teatruose nėra ką žiūrėti, nes esame viską jau matę“, – besišypsodama pasakojo S. Nainė.

Žinoma moteris atskleidė, jog yra siaubo filmų ir komedijų gerbėja, tuo tarpu J. Nainį labiau traukia istoriniai filmai, ypač Antrojo Pasaulinio karo tematikos. „Jonas bijo žiūrėti siaubo filmus, jis visada užsikemša ausis“, – besijuokdama pasakojo Simona.

Kalbėdama apie mėgstamas komedijas, atlikėja atviravo, jog labai palaiko lietuvišką kiną: „Mes visi galime būti skeptikais, tačiau jei jau kritikuoji, tai paimk ir padaryk geriau. Jei man yra bent viena filmo akimirka, kur aš nuoširdžiai susijuokiu balsu, tai man iš karto jis tampo labai geru.“

Moteris pasakojo, jog labai lengvai įsijaučia į filmo siužetą ir pasiduoda emocijoms, tad neslepia, jog žiūrėdama graudžią juostą dažniausiai verkia. Tačiau į tai žiūri su humoro gaidele: „Aš juokiuosi, jog man daug raukšlių atsiras senatvėje, nes nemoku gyventi ir žiūrėti filmų be mimikų. Mano laki vaizduotė, tai aš kitaip nemoku.“

Visai neseniai kino teatruose pasirodė nauja lietuviška komedija „Trys milijonai eurų“, kurioje suvaidino ir Nainiai. Kaip sako pati Simona, tiek jos, tiek Jono vaidmenys buvo labai maži, tačiau jie vis tiek džiaugiasi tokia galimybe: „Mes čia kaip dekoracijos buvom. Iš tikrųjų, tai Jonas pasiūlė šią avantiūrą, tačiau iš pradžių aš kiek dvejojau ir galvojau, jog nesutiksiu. Mano vyrui tai buvo labai svarbu, lyg garbė suvaidinti nors ir tą milisekundę, tai abiems labai patiko“, – patirtimi dalijosi S. Nainė.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus