Savaitės horoskopas 12-ai Zodiako ženklų (vasario 19–25 d.)

Kokia bus paskutinė tikra šios žiemos savaitė kiekvienam iš mūsų, sužinosite iš horoskopo.

AVINAS

(03 21–04 20)

Savaitė nežada būti rami. Velsitės į konfliktus, įrodinėsite savo tiesas. Atminkite, kad vienos tiesos nebūna. Jeigu jaučiatės teisūs, dar nereiškia, kad tokie ir esate, nes kiekvienas žmogus situaciją mato savaip. Mažiau ginčų, barnių ir pagyrų sau, nes galite atstumti reikalingus ar net artimus žmones. Kuklumas šią savaitę tikrai nepakenks. Savaitgalis palankus meilei.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Kiek įtempta savaitė. Gali būti, kad savaitės pradžioje pasijusite pakliuvę į situaciją be išeities. Nenusiminkite, greičiausiai nėra viskas taip blogai, kaip atrodo. Geriau išanalizavę esamą padėtį, tikrai rasite išeitį. Jeigu kažkas ir nesiseka, vis viena mažais žingsneliais judėkite pirmyn. Neabejokite savimi, abejonės trukdo veikti. Savaitgalį atsargiai su naujomis pažintimis, nes galite būti įtrauktas į nemalonią situaciją ar tiesiog kažkuo labai nusivilsite.

DVYNIAI

(05 21–06 21)

Savaitė palanki, seksis beveik viskas, ko imsitės. Labiau pasikliaukite savimi. Svetimas nuomones išklausykite, bet nesivadovaukite jomis. Savarankiškai priimti sprendimai bus kur kas geresni. Jeigu nesate visiškai patenkinti santykiais su partneriu, pavyzdžiui, Jums trūksta artumo ar jaučiatės nesuprastas, tiesiog atvirai pasikalbėkite su juo ir būsite išklausytas. Kitas žmogus negali skaityti Jūsų minčių. Savaitgalis labai tinkamas išvykai su šeima ar draugais.

VĖŽYS

(06 22–07 22)

Ši savaitė pareikalaus atidumo ir įžvalgos. Būsite labai užimti. Gali tekti priimti ne vieną svarbų sprendimą. Gerai pagalvokite prieš ką nors sakydami ar darydami. Neatsargiai pasakytas žodis gali pridaryti nemalonumų Jums arba Jums svarbiems žmonėms. Savaitgalį venkite konfliktų su artimaisiais.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

Ši savaitė gali suteikti netikėtų galimybių. Neabejokite savimi, savo sugebėjimais, drąsiai priimkite iššūkius. Kartais turite per daug baimių ir atsargumo, kas stabdo Jūsų veiklą. Nestabdykite ir labiau pasitikėkite savimi. Antroje savaitės pusėje skirkite daugiau dėmesio savo išvaizdai ir sveikatai. Savaitgalį apie jausmus kalbėkite tiesiai, nes užuominų Jums brangūs žmonės greičiausiai nesupras.

MERGELĖ

(08 24–09 23)

Šią savaitę būsite labai pozityviai nusiteikę, energija veršis pro kraštus. Tinkamai ją išnaudokite. Nenumokite ranka į kolegų ar draugų patarimus ir nesivelkite į konfliktus su jais. Per daug gilintis į tai, ką apie Jus galvoja kiti, tikrai neverta. Daug svarbiau, ką apie save galvojate Jūs patys. Savaitgalį svarbu palaikyti gerus santykius su žmonėmis.

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Puiki savaitė, kai Jums seksis beveik viskas, ko imsitės. Tik veikti reikėtų greičiau. Delsimas ir abejonės šią savaitę ne geriausi palydovai. Antroje savaitės pusėje labai svarbus naujų kontaktų užmezgimas, bendravimas, gebėjimas tartis, derėtis. Tikėtina, kad darbo ar asmeniniais reikalais turėsite bendrauti su žmogumi, kurį ne itin mėgstate, su kuriuo praeityje buvo kilęs konfliktas. Valdykite neigiamas emocijas, dabar šis žmogus Jums reikalingas. Savaitgalį nereikėtų tikėti viskuo, kas Jums sakoma, visą informaciją tikrinkite patys.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Labai permaininga savaitė, gali būti ir gerų, ir blogų akimirkų. Kad pasiektumėte norimą rezultatą, gali prireikti daugiau energijos, nei tikėjotės, tačiau Jūsų užsispyrimas ir kantrybė turėtų padėti įveikti visas iškilusias kliūtis. Prieš ką nors pirkdami, gerai pagalvokite, nes gali būti, kad kils didelis noras išlaidauti, o įsigyti niekučiai jau po kelių dienų nebebus reikalingi.

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Šią savaitę būsite aktyvesni bendraudami su aplinkiniais, geranoriškai nusiteikę ir stengsitės padėti visiems, kas prašys jūsų pagalbos. Tiesa, sunkiai seksis įvykdyti duotus pažadus, todėl geriau nieko nežadėkite, venkite tuščių kalbų. Taip pat stenkitės nedaryti kelių darbų vienu metu. Turite suprasti, kas jums svarbiausia, susidėlioti prioritetus. Savaitgalis visai netinkamas įrodinėti savo tiesas. Dėl to gali kilti konfliktų su aplinkiniais.

OŽIARAGIS

(12 22–01 20)

Šią savaitę neskubėkite, kruopščiai viską apgalvokite ir planuokite, taip išvengsite sunkiai ištaisomų klaidų. Apskritai savaitė labai palanki ateičiai planuoti. Drąsiai svajokite, kurkite metų, mėnesio, savaitės ar net dienos planus ir nieko neatidėliokite. Jeigu savaitgalį kažkam išplepėsite savo paslaptį, labai greitai ji taps vieša. Taip pat nederėtų kištis į svetimas problemas. Norėdami kažkam padėti galite tik apsunkinti padėtį.

VANDENIS

(01 21–02 19)

Viskas eisis kaip iš pypkės. Prie to prisidės puiki Jūsų nuotaika ir šilta atmosfera namuose. Nedvejodami imkitės naujų projektų, megzkite naujus kontaktus, planuokite ateitį ir t. t. Būtent Jūsų aktyvumas šią savaitę gali atnešti puikių rezultatų. Antroje savaitės pusėje nepasitikėkite nepažįstamais ar mažai pažįstamais žmonėmis, pirmas įspūdis gali būti klaidinantis.

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Labai tikėtina, kad šią savaitę jausite spaudimą iš vyresnybės ar kolegų. Žmonės, su kuriais teks dirbti, gali pasirodyti nemalonūs, nemandagūs, užduotys labai sudėtingos. Susikoncentruokite į darbą, o savaitgalį stenkitės pasisemti kuo daugiau teigiamų emocijų, pavyzdžiui, pasivaikščiokite miške, smagiai praleiskite laiką baseine ar sporto salėje.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus