Seną slaugos namų pastatą tyrinėjęs vyras atrado slaptą kambarį su grotomis: čia buvo įkalinti Jehovos liudytojai?

Apleistus pastatus tyrinėjantis britas Jake’as Parrasas neseniai paviešino, ką aptiko sename Mančesteryje stovinčiame pastate. Kadaise didelis raudonų plytų pastatas buvo slaugos namai, tačiau vaizdo įrašas ir nuotraukos byloja, kad kažkas norėjo labai greitai iš ten pabėgti.

Nukritusios lubos, išdaužti langai, pelėsis ant sienų, sulūžę baldai, durys be rankenų ir porcelianinių indų šukės – tik maža dalis, to, kas nustebino daugybę internautų.

Ši vieta nėra iš tų, kuriose būtų galima ilgai išbūti, tačiau tyrinėtojas Jake’as rizikavo ne tik susižeisti, bet ir atsidurti už grotų vien tam, kad pamatytų, kas dedasi paslapčių gaubiamame pastate.

Buvusiuose slaugos namuose buvo palikta medikamentų, lagaminų, neįgaliųjų vežimėlių, spaudos, senų kasečių juostų, dokumentų ir keista fotografija, kurioje užfiksuota moteris ir trys kostiumuoti vyrai.

Tyrinėtojas atrado ir slaptą kambarį rūsyje. Durys į jį buvo metalinės, su didelėmis grotomis, tad nenuostabu, kodėl Jake’ui tai priminė kalėjimą. Galbūt ten iš tiesų kažkas buvo įkalintas? Apie tai byloja ir kambaryje rasti daiktai. Vyras tikina, jog slaptame kambaryje buvo laikomi Jehovos liudytojai.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus