Šio triuko dėka aš dvigubai mažiau išleidžiu mėsai. Auksinė taisyklė vištienos mėgėjams!

Kai norisi paruošti greitą ir sotų mėsos patiekalą, šeimininkes dažnai gelbsti šaldyti mėsos pusgaminiai, ypač iš vištienos.  Mes įpratome pirkti atskiras skerdienos dalis, kurių kaina skiriasi: šlaunelės, blauzdelės, sparnai, krūtinėlė ir t.t.  Pasirodo, norint sutaupyti, reikia pirkti visą vištą. Patariame atsargai nusipirkti kelias vištas, o paskui teisingai jas išdarinėti ir užšaldyti.

Šis negudrus triukas leis jums pilnai sunaudoti vištienos skerdieną: jums iš jos išeis maksimalus patiekalų kiekis. Jūs sutaupysite ne tik šeimos biudžetą, bet ir laiką, negaišdami jo eilinei kelionei į parduotuvę ar turgų. Taigi, nusipirkę 4 vištas paimkite dar gabalėlį kiaulienos ir paskirstykite mėsą sekančiu būdu.

Kaip sutaupyti mėsai

  • Nupjaukite sparnus ir šlauneles, viso išeis 8 vnt vieno ir kito, šito užteks, kad 2 kartus papietautumėte ir 2 kartus pavakarieniautumėte.
  • Nuo krūtinėlių nupjaukite file , padarykite kepsnius ir užšaldykite. Viso turi išeiti 16 vnt.
  • Likusią mėsą nupjaukite nuo kaulų ir kartu su kiauliena sumalkite faršą, į pusę jo įdėkite daržovių ir ryžių. Iš jo padarykite balandėlius, suformuokite kukulius ir užšaldykite.
  • Iš likusio faršo pagaminkite kukuliukus sriubai, o taip pat pridėję duonos ir trintų bulvių sufromuokite kotletus.
  • Kaulus išvirkite, sultinį išpilstykite į stiklinėles (apie 6-7 vnt), užšaldykite ir vėliau naudokite sriuboms.
šaltinis sovkusom.ru

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus