Skandalingoji Agnė Stumbrė pasidarė dar vieną tatuiruotę, šįkart specifinėje vietelėje

Skadalingosios merginų grupės „Dijos“ narė ir įkūrėja kovo 8-osios proga savo kūną papuošė Lotoso žiedo tatuiruote. Pasak pašnekovės, tai ne pirmoji kūno puošmena, kurią ji yra pasidariusi ir tikrai ne paskutinė.
Kaip nusprendėte pasidaryti dar vieną tatuiruotę?

Planuoju dalyvauti „Tattoo Show“ Londone, turiu ne vieną pakvietimą būti modeliu tattoo kalendoriuose ir panašiai. Todėl piešinių ant kūno daugėja tikslingose vietose. Su mano tatuiruočių meistru Kestu Lukausku puikiai sutariame šiuo klausimu, deriname vietą kur ir ką darysime.

Ką ji Jums reiškia?

Reikšmė – senovės Egipte Lotosas buvo minimas pasaulio sukūrimo mite.Tai – dieviškasis augalas.

Kodėl ji skirta būtent kovo 8-osios progai?

Kovo 8-oji – tiesiog simbolika, nes tatuiruotėje pavaizduotas Lotoso žiedas, o ši diena pilna gėlių žiedų, be to, tai buvo dovana. Todėl ir juokavome kad mano šios dienos gėlė yra išskirtinė.

Kiek apskritai ant savo kūno turite tatuiruočių?

Iš viso turiu 15 tatuiruočių, bet tai dar ne pabaiga. Be proto žaviuosi tatuiruotais kūnais, turbūt, tokiai man būti – viena iš svajonių.

Ar ateityje žadate darytis dar daugiau tatuiruočių?

Kadangi planų ir siekių turiu be galo daug… Knygą jau įpusėjau,dainą su savo grupe išleisime, manau, netgi šią savaitę, kurią gros ir Anglijos radijas. Ši tatuiruotė – simbolis dar didesnio pasitikėjimo ir siekių link. O piešinių ant kūno tikrai bus (šypsosi).

Fotografe Laura Vi photography
Fotografe Laura Vi photography

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus