Skandalistai Agnė ir Ernestas apsinuogino: provokuojančia fotosesija skelbia netikėtą žinią

Grupės „Husarai“ narys Ernestas Urbonas ryžosi solinei karjerai. Pasirodymus Lietuvoje jis iškeičia į koncertus Anglijos sostinėje Londone „Solinę karjerą pradėti nusprendžiau dėl to, kad noriu kurti ir toliau tobulėti, kaip dainininkas. O kelius tam užkirsdavo gana įtemptas grupės koncertų grafikas“, – atskleidžia Ernestas, kuriam dainas nuo šiol kurs scenos senbuvis Sasha Song.
Vaikinas netrukus sceną žada sudrebinti pirmąja savo daina, kurią atliks kartu su mylimąja Agne Stumbre. Skandalingoji stilistė, pasirodo, sugeba ne tik sukurti įvaizdį, bet ir dainuoti. „Mūsų profesijos prasilenkia, tad daug kam ši „šeimyninio dueto“ idėja greičiausiai pasirodys keista“, – sako stilistė.
Ji, kaip ir kiti artimiausi Ernesto žmonės, padarė didelę įtaką tokiam vaikino sprendimui. „Atrodau tylus, ramus, tačiau mano mintyse – tikras vakarėlis. Visa artimiausia aplinka palaiko mano norą pradėti solo karjerą. Šie žmonės vis „spiria man į sėdimąją“ reikalaudami, kad judėčiau į priekį ir mažiau klausyčiau tų, kurie sėdi viename lygyje. Taip, gal man ir nedrąsu, tačiau nebandantys ir lieka toje pačioje vietoje. Nenoriu būti eilinis dainorėlis. Noriu atrasti savo stilistiką bei parodyti savo universalumą“, – viltingai kalba Ernestas.
Artimiausiuose atlikėjo, kuriam apsiprasti prie solo pasirodymų pradžioje padės žymusis Sasha Song, planuose – net du koncertai Britanijos sostinėje. Vaikinas sako, kad palikdamas grupę „Husarai“ jaučiasi saugiai.
„Žmonės, kurie bando mane stabdyti – tik dar labiau motyvuoja. Be to, mane palaiko mano mylimoji Agnė. Ji pasiryžusi viskam. Jeigu man nepavyks, vis tiek galėsiu drąsiai teigti, kad bandžiau. Dideli sprendimai atveda į teisingą kelią. Juk reikia atrasti save ir parodyti savo galimybes visiems. Lipsiu per save, kovosiu su vėjo malūnais. Man tikrai rūpi visų žmonių pastabos, bet visada prisimenu, kad tik manimi tikintys ir mylintys žmonės gali viską pasakyti tiesiai šviesiai“, – tiki atlikėjas.
Ernestas tvirtina, kad sprendimu palikti vaikinų grupę yra patenkintas. „Kartu su grupe nuėjome didelį kelią, tačiau noriu savo kartelę kelti aukščiau ir tobulėti daugiau kaip asmenybė bei muzikos žmogus“, – sako „eks“ husaras.
Šia proga pora vėl įsiamžino ypač seksualioje fotosesijoje. Už nuotraukų redagavimą skiria padėką Edgarui Žilaičiui, o už įsileidimą į apartamentus – Redai Kašetaitei.
1
2
3
4
www.tv3.lt

 

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus