Šokiruojantys Pokyčiai: Pamatę, Kokia Liekna Ji Tapo, Išsižiosite

Būdama vos 24-erių Amber svėrė šokiruojančiai daug – net 300 kilogramų. Daktarų pripažinta nutukusia, jauna mergina beveik nevaikščiojo, turėjo daugybę sveikatos problemų. Tik dabar košmaras liko praeityje – mergina pristatė amą atimančius pokyčius. Nors dažnas, bent kartą bandęs numesti bent vieną kilogramą, pripažins, koks tai sunkus darbas, mergina pasiekė nuostabius rezultatus.

Amber nutukimą lėmė ją nuo mažens didžiausiomis porcijomis maitinę tėvai, prie to prisidėjo ir jos mylimasis. Kaip pati sako, jos mitybos racioną sudarė tik mėsainiai, bulvytės, traškučiai. Ji daržovių nevalgė nuo mažens.

Visgi Amber pasiekė tokią ribą, kad nusprendė, jog taip gyventi nebegalima. Tik jos svoris buvo per didelis, kad daktarai galėtų atlikti skrandžio mažinimo operaciją. Tad per ašaras ji atsikratė pirmųjų 20 kilogramų, o vėliau sekė ir kiti stulbinantys rezultatai.

Per metus ji atsikratė 130 kilogramų, o po kelių metų jos svoris siekia 90 kilogramų. Didesnį svorį lemia likusi papildoma oda, kurios operacijos būdu mergina tikisi atsikratyti.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus