Su 17-mete Urte išsiskyręs A. Perezas gedėti nežada: parodė, kas jam palaiko kompaniją

Šio mėnesio pradžioje paaiškėjo, kad Amerikos turtuolio Aarono Perezo ir 17-metės lietuvaitės Urtės santykiai baigti visiems laikams. Dėl to kalčiausi nesukalbami Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) pasienio pareigūnai, pasibaigusi viza ir atsiradęs atstumas.

Skyrybų kartėlį amerikiečiui šiuo metu padeda slopinti kelionės, vakarėliai ir ištikimas augintinis Jackas. Socialiniuose tinkluose gausu nuotraukų, kuriose verslininkas šalia savęs glaudžia mielą keturkojį. Šis šuo reikalauja ne tik nuolatinio dėmesio, bet ir mėgsta miegoti kartu su šeimininku.

„Aš ir mano miniatiūrinis vilkas Jackas Danielis snaudžiame“, – vieną iš kelių kadrų su šuneliu yra komentavęs A. Perezas. Kitoje nuotraukoje matyti, kaip JAV verslininkas bučiuoja savo augintinį ir teigia: „Manau, kad jis pavargo nuo mano bučinių“.

Gedėti ilgai nežada

Atsigauti po iširusios draugystės A. Perezui padeda ne tik augintinis, bet ir naujos pažintys. Pasirodo, kad vyras dėl lietuvaitės ilgai gedėti nežada, mat jau dabar jis nevengia nueiti į pasimatymus ir dairytis naujai galimos merginos.

Vakarėlius dievinantis verslininkas tv3.lt prisipažino, kad jo širdyje vietos atsirado naujai simpatijai.

„Aš pradėjau susitikinėti su kai kuo kitu… Tačiau dabar tai paslaptis“, – nedaugžodžiavo amerikietis.

www.tv3.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus