Su 28 m. jaunesne manekene susituokęs R. Rudokas – apie išvaizdą: jeigu tau per 40 ir tu su alaus pilvuku, kuri mažulė į tave žiūrės?

Neseniai vestuves atšventęs aktorius ir režisierius Ramūnas Rudokas TV žiūrovams geriausiai pažįstamas iš tokių serialų kaip „Rezidentai“, „Pasmerkti“ ar net „Moterys meluoja geriau“. Tiek juose, tiek filmuose, kuriuose kuria vaidmenis, aktoriui dažniausiai tenka įkūnyti blogiukus. Tiesa, R. Rudokas prisimena ir vieną kitą keistoką filmą, kuriame teko vaidinti.

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs R. Rudokas sulaukė laidos vedėjų komplimentų dėl puikios išvaizdos. „Tu primesk, tau kažkur virš 40 ir tu su alaus pilvuku, kuri mažulė į tave žiūrės?“ – savo puikios išvaizdos priežastis paaiškino R. Rudokas.

Ramūnas prisiminė ir po Emilio Vėlyvio filmo „Zero III“ premjeros vykusį vakarėlį, kuris režisieriui baigėsi ne itin sėkmingai. „Laiku išėjau iš to kaboko“, – sakė Ramūnas. O paklaustas, kaip apskritai patekti į tokių režisierių kaip E. Vėlyvis filmus, vyras nesikuklino: „Nu talentas, seni, nieko čia nepakeisi. Mamontovas, Selas ir aš realiai. Viskas“, – juokėsi R. Rudokas.

Ramūnas prisiminė ir vieną keistoką filmą, kuriame teko vaidinti dar karjeros pradžioje. „Tai buvo to paties tūlo E. Vėlyvio filmas „Mazgas“. Vienas čiuvas vaikščiojo su klozetu visą filmą. O aš ten kažkokias šaibas rinkau, kaip visą laiką. Happyendas – vedžiausi pabaigoj mažulę už rankos per parką. Trumpas metras, nedaug ten išėjo pasireikšti“, – apie savo keisčiausią vaidmenį pasakojo Ramūnas, o Mindaugui Stasiuliui teko pripažinti, kad šis filmas turbūt baisesnis už „Niekas nenorėjo mirti“.

Po pokalbių studijoje užvirs mūšis tarp R. Rudoko ir Justino Jankevičiaus žaidime „Garsų kova“, kur teks spėlioti garsus, ir žaidime „Pilna burna“, kuriame atsiskleis ir muzikiniai abiejų dalyvių sugebėjimai. Kuriam seksis geriau, sužinosite laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą, 20 val., per TV3.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus