Su dainininku A. Vilčinsku besiskirianti beveik 30 metų už jį jaunesnė Rūta: iš streso numečiau 20 kg

Sausio pabaigoje pramogų pasaulį apskriejo šokiruojanti žinia – neprabėgus nė dvejiems metams po vestuvių, skirtingais keliais nusprendė pasukti legendinis dainininkas Arvydas Vilčinskas ir jo beveik 30 metų jaunesnė žmona Rūta Gajauskaitė.

Sutuoktiniai dar visai neseniai džiūgavo pradėję naują veiklą ir tapę šeiminiu duetu. Spalio mėnesį R. ir A. Vilčinskai viešai paskelbė, kad nuo šiol jie ne tik gyvena, bet ir dirba kartu. Arvydas koncertuoja, o Rūta jam talkina vesdama įvairius renginius – nuo jubiliejų iki įvairiausių švenčių.

Pasklidus žiniai apie garsiosios poros skyrybas, naujienų portalas Alfa.lt pasidomėjo, ar buvę mylimieji tęs kartu pradėtą veiklą.

„Tarp mūsų išlieka darbiniai santykiai – Arvydas ir toliau dainuos, aš vesiu renginius. Esame suaugę žmonės, darbo nutraukti nežadame“, – pasakojo R. Gajauskaitė.

Paklausus, ar nebijo likti be mylimo darbo, Rūta nusišypsojo – su Arvydu ar be, savo mėgstamos veiklos ji atsisakyti nežada.

„Galbūt būtų kažkiek sunkiau, tačiau kad susipyksime ir dirbsime atskirai, aš nebijau. Būna, kad žmonės renginiams užsako ir mane vieną“, – kalbėjo jauna moteris.

Moteris atskleidė, kad su A. Vilčinsku negyvena jau kurį laiką, o dėl skyrybų sukelto streso ji atsikratė nemažai svorio.

„Mes kartu negyvename jau tris mėnesius, tačiau aš tik dabar pradedu atsigauti nuo skyrybų. Nuo streso per šį laiką numečiau net 20 kg. Tačiau dabar jaučiuosi geriau, lengviau. Sūnui irgi nelengva, tačiau jis po truputį apsipranta su šia mintimi. Arvydas irgi gyvena savo gyvenimą ir, kiek žinau, jam visai neblogai ir linksmai sekasi“, – Alfa.lt pasakojo R. Gajauskaitė.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus