Sukrečianti Lietuva: kad galėtų mylėtis su keturiolikmete, įsidarbino šios tėvų namuose

Feisbuke susipažinęs su paaugle, kuriai buvo ką tik suėję keturiolika, pilnametystės sulaukęs vyras dėl galimybės nevaržomai tenkinti savo lytinę aistrą žengė taip toli, kad netgi įsidarbino mylimosios tėvų namuose pagalbiniu darbininku – tokia istorija, pasiekusi net Šilalės rajono apylinkės teismą, įvyko Lietuvos provincijoje.

Beveik pusantrų metų laisvės apribojimo ir 160 valandų viešųjų darbų – tokia buvo neleistinų santykių su paaugle kaina A. J. Šio vyro vardas ir pavardė redakcijai žinomi, tačiau nebus atskleisti – ne dėl nuteistojo privataus gyvenimo, tačiau saugant jo nepilnametės draugės privatumą.

O A. J. į teismą atvedusi istorija prasidėjo maždaug 2015 m. balandį – nuo šio mėnesio iki tų pačių metų rugsėjo vyras dar nė penkiolikos metų neturinčios merginos namuose santykiavo su ja ne mažiau, nei penkis kartus.

Istorija pasikartojo jau 2016 metais – tarp tų metų rugpjūčio ir rugsėjo meilė tarp suaugusio vyro ir paauglės vėl suliepsnojo vienu aistros vakaru.

Neleistinai meilei išlindus į viešumą ir tokia draugyste susidomėjus policijai, A. J. net neneigė, kad tokių santykių būta – vyras aiškino, kad iš pradžių su paaugle drauge susipažino susirašinėdamas SMS žinutėmis, o vėliau, draugės pakviestas, apsigyveno pas jos tėvus ir dirbo su paauglės tėvu miške. A. J. aiškino, kad lytiniai santykiai vyko draugės kambaryje, jos lovoje, be to, pačios merginos iniciatyva. O tėvai esą nieko nežinojo, tačiau neprieštaravo, kad jis miegotų jų dukros lovoje.

Parodymus teko duoti ir pačiai nepilnametei, kuri aiškino, kad su A. J. susipažino ne susirašinėdama SMS žinutėmis, bet feisbuke. „Pirmą kartą su juo susitikau iš karto po savo keturiolikto gimtadienio. A. atvažiavo ir pasiliko gyventi pas mane. Padėjo mano tėvui dirbti, ūkininkauti“, – pasakojo paauglė ikiteisminio tyrimo metu.

Anot merginos, pilnametis draugas ją paliko vasarai pasibaigus, kai susirado kitą merginą. Tačiau iki to laiko, anot paauglės, ji ne kartą miegojo su A. J. tame pačiame kambary, kuriame gyveno ir jos sesuo, o tėvai esą tikrai nieko apie tai nežinojo – nuo jų savo intymius santykius pora slėpė.

Pasiaiškinti dėl dukros nuodėmių ikiteisminio tyrimo metu teko ir paauglės tėvams, tačiau šie gynėsi tikrai nieko nežinoję apie atžalos romaną – į darbą priimtas A. J., anot gimdytojų, gyveno visai kitose patalpose, o iš darbo galiausiai buvo išvytas, nes buvo užtiktas girtas.

 

 

Alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus