Sunku patikėti, kiek šiai moteriai metų: daugelis ją palaiko sūnaus mergina

Nieko nuostabaus, kad gatvėje pamatę Puspą Dewi su vienu iš savo sūnų, aplinkiniai pagalvoja, kad ji yra vieno iš jų mergina. Tačiau tiesa visai kitokia – šiai moteriai yra 50 metų ir ji teigia, kad nėra pasidariusi nei vienos plastinės operacijos.

Neseniai garbingą jubiliejų atšventusi moteris gyvena Indonezijoje ir yra tikra vietinė „Instagram“ tinklo žvaigždė. Internautai nedrįsta moteriai duoti daugiau nei 30 metų, o kartais netgi mano, kad jai viso labo 20. Ir jei ne du jau suaugę sūnūs, ko gero, niekas ir netikėtų P. Dewi paso duomenimis.

Moteris teigia, kad didžiąją jos grožio paslapties dalį sudaro geri genai. Tačiau nemažai prisideda ir sveikas gyvenimo būdas bei nuolatinis sportas. Nuo mažumės jis praktikuoja plaukimą ir badmintoną, o dabar užsiima aerobika ir zumbos pamokomis.

„Žmonės sako, kad kuo labiau senstu, tuo labiau gražėju. Ir manau, kad tai yra tiesa, nes dabar esu be galo laiminga: vaikai užaugo, o aš mėgaujuosi, valdydama savo verslą“, – vietinei žiniasklaidai teigė Puspa.

www.alfa.lt

Tau taip pat gali patikti Daugiau iš autoriaus